RADY, TIPY, INSPIRACE

Pokud hledáte užitečné rady a tipy, jak si vybrat správnou firmu, jakou službu či produkt si objednat anebo inspirativní články pro vaše podnikání nebo domácnost, jste na správné adrese. Máme pro vás moře nápadů!


Prodej bytu v Praze se může zdát jako snadná záležitost, avšak opak může být pravdou. Na nezkušené prodejce číhá při prodeji bytu řada úskalí. Pokud jste majiteli bytu v Praze a přemýšlíte o jeho prodeji, měli byste si proto pečlivě rozmyslet, jakým způsobem hodláte svůj byt inzerovat a prodat.

Celá pětina smrtelných nehod chodců se odehraje na vyznačeném přechodu. Nejčastější příčinou bývá nepozornost řidiče vozidla, který chodce prostě přehlédne. Nadace ČEZ pomáhá už sedmým rokem smutné statistiky měnit. Obce a města mohou získat na zvýšení bezpečnosti přechodů až 120 000 korun. Žádosti přijímá nadace až do konce dubna.

Soukromé vlastnictví je nade vše. To je myšlenka demokratické společnosti, která vyznává tržní hospodaření. Získat movitý i nemovitý majetek dnes může každý, kdo se o to zaslouží, a to legálním způsobem. Jsou však i tací, kteří k němu chtějí přijít lidově řečeno "pod rukou". Proti takovým je třeba se pojistit.

Do roku 2025 obaly plně recyklovatelné, do roku 2030 pak lahve a plechovky minimálně z poloviny vyrobené z recyklovaného materiálu. To jsou závazky systému Coca-Cola pro český trh, ke kterým dnes udělal významný krok uvedením stoprocentně recyklované PET lahve pro svou značku Natura. Uvedením nové recyklované PET lahve se Coca-Cola stává leaderem...