Dobré nápady

TIP redakce pro fanoušky MMA: přečtěte si rozhovory s MMA bojovníky!

Cestování přináší mnoho různých výzev. A pokud používáte invalidní vozík nebo cestujete s dítětem v kočárku, výzvy jsou mnohem větší. V jižních Čechách je k dispozici spousta míst, na kterých vás bariéry nebudou zbytečně konfrontovat s hendikepem. Bez starostí si zde každý může užít to, co očekává. Od sportu, poznávání památek a přírody, až po...

S blížícím se létem všichni trávíme všechen čas, který jen jde, venku. Ti šťastnější z nás si užívají i benefitů, které jim jejich domácnost nabízí, jako je bazén na zahradě, velká terasa či balkón. Jak ale takovou terasu dotáhnout k dokonalosti? Jak alespoň pocitově dosáhnout přírodně vypadajícího balkónu na sídlišti? A co teprve vyšlapaná tráva...

V posledních dvou letech se koberce opět dostávají do popředí, přičemž velké oblíbenosti se těší především ručně vyráběné varianty, které jsou charakteristické dlouhou životností. Zajímavou volbou je perský koberec, jenž se stane jakýmsi rodinným klenotem, protože při správné údržbě poslouží i několika generacím.

Automobil je mnohdy jako člen rodiny. Někdy se s ním loučíme neradi, jindy nás již dlouhou dobu zlobí, a tak jsme rádi, že jde z domu pryč. Jenomže co se nám rozhodně nechce, to je mít starosti s jeho likvidací a případně za ni ještě platit. Nic z toho nemusíme. Právě naopak.

Teplé počasí nás konečně navštívilo se svými slunečními paprsky a my začínáme přemýšlet, jak si dopřát co největší komfort. Příliš dlouhý pobyt na přímém slunci je totiž velmi nezdravý pro naše tělo. Přesně proto hledáme komfort ve stínu a příjemném chladu terasy. Z čeho ji vybudovat?

Sluneční paprsky sice umí dodat pokožce bronz i potřebný vitamín D, ale také s sebou bohužel přinášejí škodlivé UVA a UVB záření. Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření zvyklá a může tak zažít šok a snadno se spálit. Kromě nebezpečného spálení může pokožkou díky slunečním paprskům postihnout pigmentové skvrny či akné...

Počítače všech druhů a typů jsou dnes standardem už i v českých domácnostech. Skoro každý již ví, že dobré fungování počítače nesouvisí pouze s hardwarem, ale velké slovo má rovněž i software.

Počítačem řízené stroje již několik desítek let ovládají tuzemskou kovovýrobu. Není se čemu divit, protože oproti konvenčním zařízením poskytují ohromné množství zajímavých výhod. To platí jak v případě kusové, tak i sériové zakázky. Chcete pečlivě dodržovat rozměry v řádech setin milimetru?

Sháníte originální a praktický dárek pro vaše nejbližší? Hledáte něco neokoukaného, ale zároveň také praktického? Už dál hledat nemusíte. Skvělým nápadem jsou bedny s páčidlem se zajímavými věcmi. Součástí je unikátní obsah, který jednoduše přizpůsobíte přesně chutím a vkusu toho, komu je dárek určený.

Za pouhé dva roky od vzniku Modernizačního fondu rozběhlo Ministerstvo životního prostředí postupnou proměnu české energetiky. Investice do nových obnovitelných zdrojů podporuje pomocí stovek miliard korun z výnosů prodeje emisních povolenek. Modernizační fond pomáhá Česku se zajišťováním energetické bezpečnosti a náhradou fosilních paliv bez...

Každý z nás se dennodenně setkává s celou řadou povinností, prací, stresem i dalšími negativními jevy, které dokážou postupem času pěkně pochroumat lidské zdraví. Z toho důvodu je velmi důležité si pravidelně dopřát pořádný odpočinek, díky němuž docílíme restartu nejen těla, ale i mysli. Jak začít?