Dobré nápady

TIP redakce pro fanoušky MMA: přečtěte si rozhovory s MMA bojovníky!

Je spousta lidí, u kterých je snaha zhubnout celoživotním evergreenem. Podobně jako učení cizích jazyků. Zkrátka začnou, naučí se ty základy, ale pak poleví a začínají znovu. Jste na tom podobně, nebo přímo stejně?

Jste milovník designu a potrpíte si na opravdu elegantní domácnost? V tom případě nesmíte podcenit žádný sebemenší detail. Častým kamenem úrazu je hlavně nevhodně zvolený textil. Jaké látky podtrhnou váš vkus a poskytnou řadu dalších výhod?

Když dnes vyrazíme do obchodu, v regálech nás čeká nekonečné množství různé kosmetiky, které se liší značkou, cenou, původem, ale především složením. Zajímáte se o složení přípravků, které kupujete? Možná byste byli překvapeni vším tím, co byste v nich našli. Vytáhneme lupu a podíváme se společně na to, co je to tam tím drobným písmem napsáno a...

Hodně z nás, otočí koutkem, naplní sklenici a osvěží se. Ne každého by napadlo, vodu ještě filtrovat. Přitom je to skutečně užitečné. Voda z vodovodního řádu může obsahovat různé nečistoty a látky, které mohou mít negativní dopad na naše zdraví. Filtrací vody, se těchto látek zbavíme.

LED žárovky (svítidla) se staly populární volbou pro osvětlení díky své energetické účinnosti a dlouhé životnosti. Pokud vás zajímá, jak právě funguje LED žárovka a proč je tak efektivní, podívejme se na základní principy.

V dnešní době se investování stalo nedílnou součástí finančního plánování mnoha jednotlivců. S nabídkou různých investičních nástrojů je výběr vhodného způsobu, jak umístit své peníze, klíčový. Mezi tyto nástroje patří klasické spořicí účty, akcie a dluhopisy, s důrazem zejména na korporátní a státní dluhopisy.

Nedávná studie společnosti Kaspersky zjistila, že víc než 50 % firem implementovalo do svého provozu umělou inteligenci (AI) a internet věcí (IoT). Dalších 33 % plánuje zavést tyto propojené technologie během dvou let. Odborníci doporučují, aby si majitelé firem nezapomněli pořídit také odpovídající řešení kybernetické bezpečnosti.

Každá žena by si přála najít ideální odstín rtěnky, který ji bude dobře reprezentovat. A právě s magickou rtěnkou Barry M Colour Changing toho můžete dosáhnout. Tato rtěnka se totiž po nanesení přizpůsobí vašim rtům a vybarví se do jedinečného odstínu, který nikdo jiný nemá.

Autoskla jsou nejen nezbytnou součástí zajišťující vizuální komfort a ochranu před vnějšími vlivy při jízdě automobilem, ale hrají také klíčovou roli v pasivní bezpečnosti automobilů. Co dělat, když potřebujeme rychle nové sklo, případně když je na něm drobné poškození?

Po dlouhé zimě potřebuje většina trávníků péči, aby se zotavily a byly připravené na novou sezónu. Díky vertikutaci se z trávníku odstraní zplstnatělá tráva a povrch půdy se prokypří, což umožní lepší průnik vzduchu, živin a vody do půdy. Jak správně vertikutovat, poradí Petr Tichý, specialista sítě prodejen Hecht – specialista na zahradu.

Je to k nevíře, ale pokud máme v životě nějaké těžkosti, kolikrát nám opravdu pomůže to, když o nich mluvíme. Sdílený problém je poloviční problém. EFT terapie však kombinuje mluvení o daném problému s principy čínské medicíny. Je to nesmírně zajímavá metoda, která stojí za vyzkoušení.

Všichni už víme, že chemie v jakékoliv podobě nedělá našemu zdraví dobrotu. Většina z nás sleduje složení potravin, ale co se týče kosmetických přípravků, nad nimi přivíráme oči. Místo toho, abychom o tělo pečovali, mu běžnou kosmetikou ubližujeme.

Robot je kámoš – alespoň v případě, že si ho k tomu sami naprogramujete. Děti ze základních škol v Olomouckém kraji to zvládly za dvě hodiny a pak svoje umělé kamarády postavily na startovní čáru robotické soutěže. Ta se už tradičně odehrála ve čtvrtek 8. února v budově Vyšší odborné a střední průmyslové školy v Šumperku.

Gorilí samička narozená 2. ledna v Rezervaci Dja v Zoo Praha se jmenuje Mobi. V dialektu badjoué, kterým se mluví v okolí kamerunské Biosférické rezervace Dja, znamená "dědička" či "pokračovatelka". Dnes pětitýdenní mládě slavnostně "pokřtili" primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda, jeho náměstkyně pro oblast životního prostředí Jana Komrsková a...