RADY, TIPY, INSPIRACE

Pokud hledáte užitečné rady a tipy, jak si vybrat správnou firmu, jakou službu či produkt si objednat anebo inspirativní články pro vaše podnikání nebo domácnost, jste na správné adrese. Máme pro vás moře nápadů!

Při výběru podprsenky nerozhoduje jenom její velikost, ale také střih a materiál. Nesprávně zvolená podprsenka nejenomže nevypadá dobře, ale může vést k bolestem zad nebo jiným zdravotním problémům.

Dostat pod stromečkem něco neobvyklého a přitom výjimečného, přesně na to se snad celý rok těšíme, že? Tipů se nabízí dost, ale obstojí každý z nich? Výběr vánoční pozornosti je tak trochu alchymie, a ne vždy se nám podaří namíchat oblíbený koktejl pro obdarované. Nemá však cenu vzdávat se dopředu, neboť rozesmátý obličej ke štědrovečerní atmosféře...

Venušiny kuličky se sice prodávají i jako hračky pro dospělé, nicméně přináší také spoustu zdravotních benefitů. Slouží k napínání a uvolňování svalů pánevního dna. Používají se už po staletí a v podstatě se jedná o malá závaží ve tvaru kuliček, která se vkládají do pochvy, a potom nutí svaly pánevního dna pracovat.