5 tipů na originální firemní vánoční dárek

11.11.2021

Nevíte, jak odměnit své zaměstnance ke konci roku? Máme pro vás několik zajímavých tipů na atraktivní dárky a benefity, které vás finančně příliš nezatíží.

1. Co když nebudete mít vánoční večírek? Nevadí!

Zejména v dnešní turbulentní COVIDOVÉ době, kdy se spousta firem vzdává naděje na vánoční večírky, je složité najít způsob, jak stylově poděkovat zaměstnancům. Naším prvním tipem je exkluzivní hmotný dárek. U dárků si navíc můžete odečíst DPH, takže hmotný dar je ideální varianta. Co konkrétně máme na mysli? Elegantně zabalený dárkový alkohol.

Zde je několik příkladů, které potěší vaše oči a následně i chuťové pohárky:

 • Rumový kalendář 2021 jako dárková kazeta s 24 perforovanými okýnky. Najdete zde dvě degustační sklenice a za každým okýnkem označeným číslem 1-24 malý vzorek (20ml) třtinového rumu pro každý den.
 • Novinkou na trhu je adventní kalendář Tatratea. V unikátní selekci čajovo-bylinných likérů Tatratea objevíte to nejlepší, co se podařilo v Tatranské likérce v Kežmarku vyrobit. Objevte v krásném boxu s logem 24 x Tatratea 40 ml, 10 druhů chutí v různé stupňovitosti od 22% do 72%.
 • Prémiová piva TROOPER vznikla díky spolupráci metalové skupiny IRON MAIDEN s pivovarem Robinsons. V exkluzivním kartonovém boxu se skrývá šest unikátních druhů piv ve velikosti 0,33l, vždy po dvou kusech.
 • Beefeater Pink je delikátní a osvěžující gin s nádechem jahody. Základ pro Beefeater PINK je klasický a na světě nejvíce oceňovaný gin Beefeater London Dry. Proces výroby tohoto prémiového ginu probíhá v destilerce Beefeater v srdci Londýna pod odborným dohledem master destilera Desmonda Payne MBA. Začíná destilací ginu Beefeater Dry a pokračuje přidáním přírodních jahodových esencí.

2. Víno s vlastní etiketou

Pokud chcete ukázat jistou prestiž, měli byste vybrat firemní vánoční dárky s přidanou hodnotou. Naším druhým tipem je víno s vlastní etiketou. Nebojte se. Nechceme, abyste vyčerpali svůj zaměstnanecký fond za lahve zdobené křišťály. Spojte příjemné s užitečným a vaši zaměstnanci ocení, že jste si s výběrem dárku dali práci. Víno s vlastní etiketou bude zároveň propagací vaší značky a zaměstnance a jejich rodiny určitě potěšíte.

Etiketu můžete mít vyrobenou k různým příležitostem. Vánocům, Novému roku, výročí firmy atd. Stačí se obrátit na spolehlivého a zkušeného dodavatele dárkového alkoholu. Tím je společnost Wine House, kde vám na míru udělají dárkový alkohol podle vašich představ. Dodávané víno je samozřejmě kvalitní a můžete si vybrat, jakou odrůdu budete chtít.

Víno s vlastní etiketou může sloužit jako vhodný dárkový předmět pro obchodní partnery, dodavatele, odběratele, VIP klienty, zaměstnance a jejich rodiny.

Dárková vína pro každého

V nabídce specializovaného eshopu WineHouse.cz máte na výběr vína z prestižních vinic. O profesionalitě a kvalitě zmíněného obchodu svědčí také pozitivní reference a Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz. 

 • 97 % zákazníků doporučuje eshop WineHouse.cz (podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní).
 • Celková spokojenost s obchodem je 4,8 z maximálních 5 hvězdiček.
 • Průměrná doba dodání zboží je 2,2 dní.
 • 98 % zákazníků zboží dorazilo do 6 dní.

TIP REDAKCE: Originálně pojatý prezent, jako jsou dárková vína, nadchne všechny obdarované. Zaměstnanci se vám odmění loajalitou, klienti a partneři si na vás pak snadněji vzpomenou.

3. Degustační sady a dárkové koše

Dalším zajímavým dárkem může být balíček obsahující dobré jídlo a pití. S výběrem a sestavením dárkových košů a balíčků si firma Wine House dala skutečně práci. Zde je několik tipů:

 • Kombinace vybraných francouzských delikates v krásné krabici navrch s mašlí. 
 • To nejlepší z Francie - láhev vína sladěná s TOP delikatesami v elegantní krabici s mašlí nebo kokardou.
 • Špičkovým setem vína a skvělých francouzských delikates oslníte i ty nejnáročnější!

4. Nealkoholické víno pro řidiče a kojící matky

Chválíme společnost Wine House, že myslí skutečně na všechno. I na víno bez alkoholu, které mohou pít řidiči i kojící maminky. Nealkoholické víno má plnohodnotnou vůni, barvou i chuť. Zkuste to!

5. Lahůdky a pochoutky

Naším posledním tipem jsou delikatesy, které vám zpříjemní vychutnávání lahodného vína. Máte chuť na luxusní čokoládu, paštiky, jelení terinu s koňakem, sýry, sušené maso, olivy anebo originální a exkluzivní bezlepkové potraviny? Se vším vám poradí specialisté z internetového obchodu WineHouse.

komerční sdělení