Barry M Colour Changing: Rtěnky, co mění barvu podle nositelky

08.03.2024

Každá žena by si přála najít ideální odstín rtěnky, který ji bude dobře reprezentovat. A právě s magickou rtěnkou Barry M Colour Changing toho můžete dosáhnout. Tato rtěnka se totiž po nanesení přizpůsobí vašim rtům a vybarví se do jedinečného odstínu, který nikdo jiný nemá.

Barry M Colour Changing rtěnka se prodává ve třech odstínech – Angelic, Unicorn a Genie. Když rtěnku otevřete, možná se trochu zděsíte. Jediná Angelic má ve výchozím stavu pleťovou barvu, Unicorn je žlutá a Genie zelená. Jakmile si je ovšem nanesete na rty, vzápětí se zbarví do individuálního odstínu růžové.

Krásně přirozená barva rtů

Rtěnka je cenově velmi dostupná, přesto dost vydrží, a hlavně vytváří překrásné odstíny růžové. Uživatelky si chválí opravdu přirozené barvy a potvrzují, že vydrží celý den. Některým ženám drží dokonce tak, že na její odlíčení musí používat odličovací přípravky. Nerozmazává se, nevysušuje rty, navíc má velmi příjemné krémové složení jako balzám.

Největším lákadlem je však právě ta unikátnost barvy. Rtěnka se zbarví podle toho, jaká je vaše přirozená barva rtů, takže budete mít opravdu originální odstín. Případně se dá trochu ovlivnit nanesením nějaké podkladové báze.

Jak je možné, že se barva mění?

Na internetu se dočtete různé informace. Někde tvrdí, že se Barry M Colour Changing mění podle vaší nálady, jinde že jde o vaši osobnost. Ve skutečnosti ale rtěnka reaguje na pH. Právě proto na každé ženě vypadá jinak. Může se vám ale stát i to, že na vás ve dvou různých dnech chytne trošku jiný odstín. Dá se vrstvit, takže si můžete vytvořit intenzivnější odstín.

A kde tuto rtěnku pořídit? Všechny tři odstíny Barry M Colour Changing nabízí Notino. Vyzkoušejte všechny odstíny! Rtěnky jsou 100% Cruelty Free a Vegan (nebyly testovány na zvířatech).

komerční sdělení