České nemovitosti stále zdražují, kupte si raději nemovitost ve slunné Itálii

10.12.2021

Zdražování v České republice nebere konce, zdražuje se energie, potraviny i nemovitosti. Náklady na život jsou tu stále větší a životní úroveň se přitom nezvyšuje, spíše naopak.

Mnoho lidí ztrácí motivaci koupit si v tuzemsku nemovitost a raději se poohlíží po nákupu nemovitostí v zahraničí. Jedná se o výhodnější volbu, namísto předražené nemovitosti u nás můžete mít třeba malebný domek u moře, užívat si teplé klima, vyšší životní úroveň a další výhody, které Itálie přináší. Pochopitelně nemusí jít jen o nemovitost pro bydlení, ale třeba také pro rekreaci nebo pro byznys. Nemovitost v turisticky atraktivní destinaci je zajisté chytřejším uložením kapitálu než nákup české.

Jak nemovitost v Itálii koupit?

Hledání italských realit může znít jako tvrdý oříšek, ale ve skutečnosti je to snadné. Nemusíte kvůli tomu cestovat až do Itálie, stačí navštívit internetový portál https://www.italicahomes.com/cs, který se na jejich prodej specializuje. Najdete zde nemovitosti k prodeji z celé Itálie. Portál je přehledně rozdělený a vybírat můžete jak domy nebo byty, tak i komerční objekty, pozemky a farmy. Každá nemovitost je detailně popsaná, nechybí u ní cena a velké množství fotografií. S hledáním vám může pomoci i interaktivní mapka a filtr, ve kterém si nastavíte svá kritéria. Když vás nějaká nemovitost zaujme, můžete si jí koupit, realitní specialisté zařídí kompletní zprostředkování prodeje. 

Komerční sdělení