Chovejte se ekologicky a zároveň si užívejte čistou a chutnou pitnou vodu se značkou Filter Logic

27.02.2021

Anglická společnot Pozzani Pure Water PLC, jejíž obchodní značkou je právě známý Filter Logic, se výrobou systémů pro filtraci pitné vody zabývá již od roku 1987. To je dostatečně dlouhá doba, která prověřila nejen životaschopnost firmy, ale také kvalitu jejích výrobků. Proto si i vy dnes můžete dopřát jen ty nejlepší filtrační systémy značky Filter Logic a díky nim si vychutnat opravdu kvalitní pitnou vodu.

Levné, ale kvalitní alternativy filtrů světových značek

V posledních několika letech si Filter Logic získává své jméno především díky vývoji vodních filtrů do filtračních konvic, které jsou cenově přijatelnější alternativou filtrů jiných značek. Filtrační patrony značky Filter Logic jsou navíc ekologicky snadno zpracovatelné a použité je lze ukládat do běžného plastového odpadu k dalšímu zpracování. Jsou totiž vyráběny z materiálu, který neobsahuje škodlivý Bisfenol A (BPA), a zároveň je jejich složení i funkce v souladu s náročnými normami a evropskými směrnicemi pro materiály pro styk s potravinami. Filtry a filtrační konvice značky Filter Logic tak šetří nejen vaši peněženku, ale i životní prostředí.

Na začátku byla otázka

Proč by kvalitní přefiltrovanou vodu nemohli mít všichni lidé přímo doma? V minulosti byla totiž filtrace vody doménou spíše velkých firem, které jí poskytovali svým zaměstnancům. Ti ale, když přišli domů, opět pili obyčejnou vodu z kohoutku se spoustou nežádoucích příměsí anebo si kupovali vodu balenou. Kromě filtračních konvic značka Filter Logic představila v roce 2004 vodní filtry do lednic, jejichž smyslem bylo odstranění bakterií, pachů a nežádoucích vodních příměsí včetně vodního kamene a těžkých kovů z vody, která vstupovala do okruhu v lednici. Při jejich vývoji a výrobě využila svých dlouholetých zkušeností a rychle se dostala na přední místa trhu s filtry do lednic.

Nejen vodou živ je Filter Logic

Tato anglická značka se zabývá výrobou filtračních zařízení na vodu, v jejím sortimentu ale najdete také vzduchové filtrační systémy určené například na úpravu vzduchu v lednici. Jejich cena je ve srovnání se značkovými alternativami zhruba o polovinu nižší. V sortimentu vzduchových filtrů značky Filter Logic naleznete filtry například pro lednice značek Electrolux, Daewoo, GE, Miele anebo Panasonic. Pro konkrétný značku a typ lednice je vyroben vždy konkrétní filtr. 

Fotka od Free-Photos z Pixabay