Co je podlahové značení?

23.07.2023

Dnes máte na výběr z mnoha podlahových krytin, takže si musíte pořádně rozmyslet, jakou zvolíte. Jenže jedna věc je podlaha, kterou si dáváte do menší domácnosti nebo kanceláře. Co když se ale jedná o podlahy do průmyslového prostředí?

Bezpečnostní značení podlah

Pokud máte výrobní halu, různá parkoviště, je potřeba dát prostoru řád. Musí se vyznačit místa na parkování, plochy, kde se nemá stát, kam se nemá zajíždět, kde hrozí potenciální nebezpečí. Navíc všechny výrobní a logistické společnosti musí splňovat nároky na bezpečnostní značení podlah, ramp, sloupů, nebezpečných míst podle platné legislativy. A tato označení si nemůžete udělat jen tak sami. Na to existují specializované firmy. Bezpečnostní podlahové značení neslouží pouze k tomu, aby se nic nestalo. Označení zajistí, že se budete v místě i lépe orientovat. Umíte si představit, kdyby ve velké výrobní hale nebyly žádné grafické mantinely? Bylo by to horší než doprava ve Vietnamu. Díky značení podlah se jasně vymezí plochy pro skladování, vykládání, pohyb, vyznačí se únikové prostory i různé retardéry či schody.

Bezpečnostní podlahové značení podlah v průmyslu

Prostředky označení mohou mít i různou strukturu, někdy se využívají i protiskluzové pásky, jež pak eliminují riziko uklouznutí a pádu na kluzké, mokré nebo jinak znečištěné podlaze. K těmto účelům se používají různé pásky, které mají vysokou přilnavost. Rovněž jsou k dispozici značkovací spreje, ty slouží i k dočasnému označení prostoru. Fotoluminiscenční barvy jsou pak ideální, protože jsou viditelné i za tmy. Pokud hledáte někoho, kdo vám vytvoří na míru označení podlah, pak oslovte společnost J.A.CLEAN spol. s r.o. Jedná se o firmu, která působí na trhu již 14 let. A nejen u nás, služby si pochvalují i na Slovensku, v Německu i Rakousku. Disponují vlastním kvalitním týmem a profesionalitou, převezmou za vás značení výrobních prostor interiéru i venkovního dopravního značení. Mezi jejich významné zákazníky patří například ŠKODA AUTO, VOLKSWAGEN SLOVAKIA, MUBEA, DHL Supply Chain, Continental Automotive, IDEAL Automotive, AISIN Europe Manufacturing Czech, CTP INVEST, Dachser a mnoho dalších. 

komerční sdělení