Co s nepojízdným autem? Můžete na něm dobře vydělat

25.09.2023

Potřebujete peníze, nebo se prostě jen chcete zbavit svého starého auta? Ať už je váš důvod jakýkoliv, máme pro vás řešení. Takové, za které dostanete ihned zaplaceno a nebudete se muset o nic starat.

Prodej auta na náhradní díly

Prodej automobilu na náhradní díly s pomocí služby Zahotove.cz je skvělou volbou v případě, kdy už se vám jej nevyplatí dále opravovat nebo prodávat po dokončeném servisu. Nepojízdné auto vám sice už neposlouží, nicméně se ale může stát prostředkem pro zajímavý přivýdělek. U řady modelů totiž stále existuje poptávka po jejich dílech. Skvělou volbou proto může být auto rozebrat a prodávat části jednotlivě. To by vám ovšem zabralo příliš mnoho času a jako jednotlivci by se vám ani moc nevyplatilo.

Jde totiž o příliš velkou časovou investici, kdy je potřeba věnovat pozornost celé řadě dalších aspektů. Služba Zahotove.cz vás veškerých těchto starostí zbaví. Prodat auto na náhradní díly je s jejich pomocí velice jednoduché. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je spojit se s nimi a domluvit samotný prodej. O odvoz a veškeré další papírování se už postará kupující.

Peníze bez papírování

Ušetříte tím tak spoustu práce a dalších nákladů. Protože nepojízdné vozidlo je podle platných zákonů potřeba nejprve odhlásit a poté ekologicky zlikvidovat. To znamená, že byste museli dále platit povinné ručení, nebo příslušným úřadům doložit potřebnou dokumentaci. V případě, že se rozhodnete prodat svoje nepojízdné auto službě Zahotove.cz, žádný protokol o ekologické likvidaci ani platbu povinného ručení nebudete muset řešit.

Prodat vaše auto na náhradní díly je tedy skvělým způsobem, jak si přivydělat a částečně financovat nákup nového vozu. Díky ušetřené energii tak budete moct svůj čas věnovat užitečnějším věcem, přičemž zároveň budete mít jistotu, že o váš starý automobil bude dobře postaráno.

komerční sdělení

Image by congerdesign from Pixabay