Efektivní ochrana před zloději a vandaly

20.03.2021

Soukromé vlastnictví je nade vše. To je myšlenka demokratické společnosti, která vyznává tržní hospodaření. Získat movitý i nemovitý majetek dnes může každý, kdo se o to zaslouží, a to legálním způsobem. Jsou však i tací, kteří k němu chtějí přijít lidově řečeno "pod rukou". Proti takovým je třeba se pojistit.

Majetkové pojištění je jediným skutečně fungujícím způsobem, jak se uchránit před nenechavými zloději, lupiči, lapky nebo vandaly. Ať už zvolíte program Bezpečný domov plus, pojištění obytných a kancelářských budov, pojištění nahodilého poškození a odcizení nebo pojištění prodloužené záruky, budete mít jistotu, že budete odškodněni, pokud na váš majetek sáhne někdo cizí.

Bezpečný domov plus

V rámci pojištění majetku si můžete pojistit nemovitost jako takovou a také domácnost, tedy pojištění vybavení a cenností, které máte doma. Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, která se sjednává podle počtu metrů čtverečních obytné plochy. Pojistit si můžete rodinný dům, byt, nebo stavbu.

Nehoda není náhoda

Pojištění nahodilého poškození a odcizení se vztahuje na mobilní telefony, počítače, televize, fotoaparáty, kamery a jinou techniku. Do spektra předmětů pojistného plnění ale patří třeba i obyčejné brýle. Služba se vztahuje na nahodilé poškození produktu nebo jeho odcizení krádeží nebo vloupáním.

Zřiďte si pojištění majetku on-line a zajistěte si funkční ochranu, aniž byste museli stát do fronty někam na pobočku. Stačí k tomu využít interaktivní formulář na stránkách ERGO pojišťovny. Garantujeme, že bude hotovo do pár minut. Majetkové pojištění on-line vám zprostředkuje i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420 222 518 310. Služba je zabezpečovaná společností GLOBAL ASSISTANCE.

komerční sdělení