EFT terapie: Jedinečná kombinace psychiky a fyzična

21.02.2024

Je to k nevíře, ale pokud máme v životě nějaké těžkosti, kolikrát nám opravdu pomůže to, když o nich mluvíme. Sdílený problém je poloviční problém. EFT terapie však kombinuje mluvení o daném problému s principy čínské medicíny. Je to nesmírně zajímavá metoda, která stojí za vyzkoušení.

EFT terapie je v Česku ještě stále docela neznámá. Její název pochází z anglického pojmenování Emotional freedom techniques, tedy techniky emoční svobody. Ano, tato terapie vás chce zbavit negativních emocí a strachů. Je vhodná při úzkostech, fóbiích, traumatech, vztahových problémech, nespavosti, přejídání, nízkém sebevědomí, ale i fyzických potížích (lupénka, bolesti atd.).

V čem spočívá EFT terapie?

EFT terapeutka s vámi mluví a zároveň prsty poklepává na nervová zakončení energetických drah, jež proudí naším tělem. Nebojte se, nejedná se o žádné nepříjemné osahávání, jelikož tato nervová zakončení najdete převážně na rukou a obličeji. Dotyky se odblokuje negativní energie, která může dále proudit tělem a odplavit se. Mysl a tělo jsou v rovnováze a vyzískáte zpět svůj klid.

Důležité je zmínit, že EFT terapie nebolí, je neinvazivní. Hodí se pro děti i dospělé. Je relativně rychlá, a přitom má dlouhodobé účinky. Častokrát se k ní uchylují ti, co vyzkoušeli už všechno a neví kudy kam. EFT terapie je v takových situacích zachrání. Účinek je navíc rychlejší než u klasické psychoterapie, EFT terapie je příjemná – celá procedura je založená na vytvoření důvěrného a příjemného prostředí, na individuálním přístupu.

Rezervujte si svůj termín

Jaká je pro EFT terapie cena? Rozhodně ne taková, abyste si ji nemohli dovolit. Jde o investici do vašeho zdraví. U certifikované EFT terapeutky Daniely Vojtové, která vystudovala EFT Akademii v Praze zaplatíte za 60minutové sezení 1200 Kč, za 120minutové pak 1800 Kč.

komerční sdělení