Elektro pohotovost vám při potížích kryje záda

24.02.2023

Elektrický proud je nezbytnou součástí našeho života. Je na něho napojen nespočet spotřebičů, které slouží k ulehčení a zpříjemnění našeho života. Proto když se stane nehoda, a to porucha spotřebiče či elektřina vypadne, je to pro nás velmi stresující situace. Ovšem nemusíme zoufat. Stačí se obrátit na elektro pohotovost a máte po starostech.

Potíže s elektřinou vyřešeny obratem

Elektro Elefant si poradí s jakoukoliv závadou na elektroinstalaci i na spotřebičích. S čím se na zkušené elektrikáře můžete ještě obrátit? Jsou to nefunkční zásuvky, jistič, vyhozené pojistky, nefungující kotel, topení a bojler. Elektro pohotovost je připravena nonstop, tedy 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Včetně svátků a víkendů. Po zavolání u vás bude do 60 minut, ve večerních a nočních hodinách maximálně do 90 minut.

Detekce problému v minimálním čase

Zkušený elektrikář disponuje tím nejlepším vybavením. Díky moderním přístrojům a postupům detekuje zakrátko problém a postará se o nápravu. Elektro pohotovost totiž dbá na neustálé vzdělávání svých pracovníků, účastní se školení, přezkušování, orientují se v novinkách. Díky tomu jsou elektrikáři ideálně připraveni na řešení nejrůznějších potíží a havárií souvisejících s elektrickým proudem. Jejich velmi významným pomocníkem jsou termokamery, které dokáží efektivně odhalit závadu i na obtížně dostupných místech. Řeč je o špatných přechodových odporech a uvolněných spojích.

S čím vám elektro pohotovost ještě pomůže?

Elektro pohotovost se nezaměřuje pouze na potíže, ale též na zprovoznění zásuvek, elektrospotřebičů, revizi hromosvodu a elektrických rozvodů, zajistí správný elektrický přívod do objektu. Rovněž se věnují posouzení pojistné události, které provedou zdarma. Jak je patrné, elektro pohotovost díky své široké nabídce služeb šetří váš čas a peníze.

komerční sdělení