Elektronické cigarety mají oproti těm klasickým celou řadu výhod

22.04.2023

Kouření obecně nepatří mezi zrovna nejlepší zlozvyky. Tohle ví každý malý školák. Když už má však někdo chuť na cigaretu, měl by sáhnout po její elektronické formě. Ta má oproti klasice celou řadu předností.

Neobsahují žádný dehet

Kouření je škodlivé hlavně kvůli hoření. Tabák v syrovém stavu není ani zdaleka tak nebezpečný, jako když se zapálí. Během hoření tabáku totiž vznikají různé vysoce škodlivé látky, jež nejenže barví prsty na žluto, ale zároveň likvidují organismus, který takovýto kouř inhaluje.

Elektronické cigarety na druhou stranu látky typu dehet neprodukují vůbec. Jejich náplň se totiž nezapaluje, nýbrž zahřívá. I proto je jejich konzumace daleko zdravější.

Vapování je povoleno na mnoha místech

Není tomu zase tak dávno, kdy se v hospodách nedalo kvůli cigaretovému dýmu prakticky skoro vůbec vysedávat. Hlavně pro nekuřáky šlo vždy o očistec. V současnosti u nás už tento druh problému neexistuje, jelikož v hospodách a obecně v restauračních zařízeních je kouření zakázáno.

To však platí pouze pro klasické kuřivo. Na elektronické cigarety se tento zákaz nevztahuje. Má to svou logiku. Během vapování se totiž negeneruje žádný smrdutý dým, který by měl tendence obtěžovat všechny okolo.

Dokonce po něm ani nenačichá oblečení. Většinou se takovýto dým po vydechnutí do několika vteřin ztratí, takže okolí mnohdy ani nezaregistruje, že někdo poblíž vapuje.

Jednorázové verze

Standardní elektronické cigarety s vyměnitelnou náplní mohou někomu připadat až příliš drahé. V takovém případě není problém sáhnout po jednorázových modelech ELF BAR 600. Elfbar vape stojí zhruba stejné peníze jako běžný balíček cigaret a nabízí víceméně i totožné množství potáhnutí. Rozdíl spočívá hlavně v tom, že elektronická cigareta se dá kdykoliv vypnout.

Kdo by měl snad zájem o tento druh kuřiva, měl by zamířit na ty správné internetové stránky, kde standardně probíhá Elfbar prodej.

komerční sdělení