Hecht letos opět nabízí prémiové kavkazské jedle

06.12.2021

Jsou dovezeny ze speciálních plantáží v Dánsku.

Vánoce bez stromečku by nebyly plnohodnotnými Vánocemi. Nic nenavodí tu pravou sváteční atmosféru jako kouzlo živého stromku. Síť prodejen Hecht - specialista na zahradu proto již tradičně přináší nabídku výběrových kavkazských jedlí.

Nejenže tyto jedle mají hustou, pravidelnou korunu a sytě zelené husté jehličí, ale jejich výhodou je i to, že vydrží čerstvé a voňavé po celé vánoční svátky. Byly vypěstovány na dánských plantážích určených speciálně pro vánoční trh, nejsou tedy vytěženy z lesa.
V každé ze 43 prodejen sítě HECHT - specialista na zahradu si lze už nyní vybrat ze tří velikostí těchto jedlí: S, L a XL (tedy od 100 do 250 cm), přičemž cena za stromek začíná již na 279 Kč. Cena za každý stromek je přitom stanovena, narozdíl od řady jiných prodejců, skutečně fér - výška stromku se totiž měří podle nejvyšší části koruny větví, nikoliv podle samotného vrcholu stromku. Díky tomuto způsobu měření může zákazník ušetřit.

Prémiové kavkazské jedle jsou k zakoupení v síti prodejen HECHT - specialista na zahradu v prodejní době od 8 do 20 hodin každý den včetně víkendů.

TZ ASPEN