I jeřáby a další manipulační technika potřebují pravidelnou revizi

17.03.2021

Manipulační technika představuje nenahraditelné vybavení v mnoha společnostech. Pokud však chcete prodloužit její životnost, myslete na pravidelné servisování a revize. Obraťte se v tomto ohledu na odborníky, kteří mají v dané oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti. Poskytnou vám totiž kvalitní služby a zajistí vám po dobu revize i adekvátní náhradu. V následujících řádcích vám prozradíme, jak to všechno probíhá.

Postará se o vás společnost Uplifter CZ s.r.o., která zaměstnává proškolené pracovníky. Zvládnou servisovat manipulační techniku a jeřáby různých značek. Své služby navíc poskytuje nejen v rámci České republiky, ale i na Slovensku, Polsku a Německu. Stačí se podívat na webovou stránku https://uplifter.cz/revize-jerabu/, kde jsou podrobnější informace.

Jaké služby Uplifter CZ s.r.o. nabízí?

Odborný tým zvládne vstupní revize jeřábů, pravidelné kontroly strojů i zařízení, záruční a pozáruční servis, ale i nákup a instalaci náhradních dílů. Stejně tak se můžete na společnost obrátit, pokud potřebujete opravit manipulační techniku anebo poradit s výběrem. Velice zajímavou službou je i optimalizace procesů.

Jestliže vás čeká revize techniky, zřejmě řešíte otázku, jaký stroj budete zatím využívat. O nic se nemusíte bát, protože během práce na jeřábu vám Uplifter CZ s.r.o. poskytne náhradní stroj.

Revize minijeřábů i mobilních jeřábů

Současný trh je rozmanitý a k dostání jsou různé druhy jeřábů. Oblíbenosti se těší minijeřáby, neboť nachází uplatnění ve vnějších a vnitřních prostorech. Pravidelnou kontrolou zajistíte jejich maximální výkonnost a hlavně bezpečnost.

Jako další jsou žádané přívěsné jeřáby, které se chlubí všestranností a flexibilitou. Používají se na hlavně stavební práce. Údržba je tedy žádoucí. Zároveň i mobilní jeřáby potřebují kontroly, protože zvedají těžká břemena dosahující až 90 tun. Více informací najdete na https://uplifter.cz/revize-jerabu/.  

Fotka od analogicus z Pixabay