Infračervený teploměr je pro moderní domácnost skutečně nepostradatelný

04.12.2022

Vzpomínáte si ještě na teploměr ze starých dob? Obsahoval rtuť a když se rozbil o podlahu, znamenalo to problém pro celou domácnost. Dnešní doba je ale úplně jiná a přináší novinky, které můžete mít už brzy doma. Slyšeli jste už o teploměru, jenž by změřil tělesnou teplotu během zlomku vteřiny? Pokud jste ho viděli v lékařské ordinaci, nic vám nebrání, abyste si jej pořídili i do svých domovů. Zvláště tehdy, když jsou ve vaší domácnosti děti, se stává důležitým pomocníkem nejen v době častějších chřipek a nachlazení. Jasně ukáže, jestli má váš potomek horečku nebo jde zatím ještě o planý poplach. Za okamžik znáte důležitou odpověď na vše!

Nemocniční personál jej využívá běžně

Určitě to není žádná náhoda, vždyť infračervený teploměr už se stal důležitým doplňkem pro všechny zdravotníky z povolání. Neobsahuje rtuť a dá lékaři okamžitou odpověď, nabídne přesné měření a nemusí se kvůli němu školit personál. Práce s touto pomůckou je totiž velmi jednoduchá, stačí pouze namířit na čelo pacienta a krátce stisknout tlačítko. Manipulace je snadná a výhodou také je, že jde o velmi lehký předmět. Stačí jej mít doma v lékárničce, je okamžitě připravený k použití!

Změřit můžete i teplotu různých povrchů

A mimochodem, výhodou je, že snadno si ověříte nejen tělesnou teplotu, ale i teplotu různých povrchů. Stačí k tomu přepnutí jediným tlačítkem, zvládne to tedy naprosto každý i bez dlouhých návodů. Kojenecká výživa, ale také vodní lázeň v kuchyni, variant uplatnění je celá řada. Hned poté, co zařízení přestanete používat, se vypne. Nemusíte je tak vypínat manuálně. A v neposlední řadě, provoz na dvě klasické tužkové baterie je dalším plus, není tedy nutné řešit akumulátor a jeho dobíjení. Pokud vás toto téma zaujalo, víc zajímavých informací najdete na cel-tec.cz!

komerční sdělení