Jak chytře na nákup elektroniky? Využijte lednový výprodej!

10.01.2021

Právě probíhá výprodej elektroniky za lepší ceny na www.elektroefekt.cz/akce. Výprodej spotřebičů se slevou platí pouze do vyprodání skladových zásob!

ELEKTRO EFEKT prodává a servisuje elektroniku již více než 20 let

Hledáte spolehlivý obchod s elektronikou, který vám zajistí také montáž a servis zakoupených spotřebičů? ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje kamennou prodejnu se showroomem a zároveň e-shop s velkými i malými domácími spotřebiči, mobily, TV, aj. V nabídce naleznete elektro od značek Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a další značkovou elektroniku.

Jistota kvalitní montáže, záruční i pozáruční servis

Firma Elektro Efekt s.r.o. není zaměřena pouze na prodej domácích spotřebičů, poskytuje také velmi kvalitní a profesionální servis.

Nabízí montáž:

  • vzduchotechniky
  • klimatizací
  • tepelných čerpadel
  • zabezpečovacích a kamerových systémů
  • elektroinstalací, hromosvodů apod.

Lednový výprodej elektroniky skladem

TIP REDAKCE: Nakupujte spotřebiče do domácnosti za výprodejové ceny právě teď na www.elektroefekt.cz/akce! Lednový výprodej elektroniky se slevou platí pouze do vyprodání skladových zásob.

Bezpečná online platba v eshopu díky ThePay

ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební tlačítka. Platební brána ThePay nabízí 17 platebních metod. 

Vyzkoušejte pohodlné a rychlé placení za zboží v eshopu www.elektroefekt.cz