Jak na vysávání bez namáhání?

05.01.2021

Už vás nebaví šlapat po drobcích a zaprášené podlaze? Tak to vám přijdou vhod praktičtí pomocníci, kteří udrží podlahu perfektně čistou (téměř) bez námahy!

Robot nebo tyčák? Nejlepší jsou jako tým!

Při výběru vysavače hrají roli především vaše očekávání. Pro rychlý a efektivní úklid sáhněte po tyčovém vysavači ETA Moneto Aqua Plus, který díky speciálnímu nástavci a systému CLICK & CLEAN vysává a zároveň i vytírá. Milovníky nejmodernějších technologií pak nadchne nový tyčový vysavač ETA Magic X-treme se špičkovým systémem filtrace a digitálním motorem pro extra silný sací výkon. Poslouží také jako praktický ruční vysavač, který díky velkému množství nástavců polapí prach a špínu ve všech koutech a skulinách.

Nabídka tyčových vysavačů ETA

Robotické vysavače ETA Falco a ETA Raggio pak nabízí kompletní úklidový servis. Oba se pyšní spolehlivou navigací - model Falco gyroskopickou, Raggio laserovou - stejně jako pokročilými funkcemi, které uspokojí i velmi náročné uživatele. Robotický vysavač ETA Raggio je navíc vybaven smart aplikací do vašeho mobilního telefonu, a tak ho můžete úkolovat i na dálku - třeba z kanceláře nebo koupaliště.

Nabídka robotických vysavačů ETA

Zvolit tedy tyčový, nebo robotický vysavač? 

Nejlépe vám poslouží dohromady, tvoří totiž skvělý tým. Robot se průběžně stará o úklid velkých podlahových ploch, zatímco tyčový vysavač je vždy připraven zakročit v případě nečekaného přívalu drobků nebo našlapaného písku.

Chcete vědět víc? Kontaktujte spolehlivého prodejce elektroniky! Společnost ELEKTRO EFEKT s.r.o. provozuje eshop www.elektroefekt.cz a zároveň kamennou prodejnu s domácími spotřebiči a elektronikou.

Poznámka redakce: zmíněné vysavače byly prezentovány na TV Nova v pořadu Tipy ptáka Loskutáka.

Zdroj: TZ ETA