Jarní i velikonoční dekorace, které rozveselí každý domov

21.03.2023

Chcete vyladit svůj domov a přivítat jaro v plné parádě? Tyto jarní a velikonoční dekorace rozzáří každou domácnost!

U jarních dekorací se nebojte kýče. Jaro symbolizuje nový život, ale také spoustu různých barevných kombinací. Květiny typické pro jaro jsou například narcisky, krokusy, tulipány, petrklíče a další veselé květiny. Věděli jste, že zelená barva, která symbolizuje život, růst a naději? Žlutá barva zase vyjadřuje slunce, sílu a odhodlání. Široký výběr nejen jarních dekorací najdete na e-shopu Homedecorhome.cz.

Ohromte své hosty reálně vypadajícími umělými květinami

Kdo by nemiloval tulipány? Tyto nádherné květiny potěší každé oko a navodí příjemnou jarní atmosféru. Jste smutní vždy, když vám květiny vadnou ve váze? Sáhněte po umělých tulipánech, které vypadají jako pravé! Sáhnout můžete i po umělých maceškách.

Dekorace z květin oživí váš domov a pomalu vás připraví na nadcházející slunečné jarní dny.

Veselou jarní i velikonoční atmosféru skvěle naladíte také jarními truhlíky s umělými květinami, které na e-shopu Homedecorhome.cz najdete v různých barvách i provedeních. Součástí jarních truhlíků jsou často také zvířátka typická pro jaro, jako například zajíčci nebo ovečky. Například v jarním hrnku najdete i roztomilou ovečku. V některých dokonce najdete vajíčka, která vypadají jako pravá.

Jarní textil podtrhne veselou jarní atmosféru

Vylaďte svůj domov krásným jarním textilem. Svůj domov můžete vyzdobit pohodlnými polštářky s jarními motivy nebo po domě poschovávat svým dětem čokoládová vajíčka v originálním plyšovém pytlíku, který vypadá jako zajíc.

Přidejte originální závěsné dekorace

Zajíčci všude kolem! Pověste si doma papírové zajíčky v jarních barvách a nechte je, ať zdobí váš domov. Roztomilou dekorací se může stát zajíček v dřevěné bedýnce, kterého můžete zavěsit třeba na větvičky ve váze.

Home Decor Home

E-shop: www.homedecorhome.cz

Telefon: +420 702 095 337

E-mail: info@homedecorhome.cz

Facebook: Home Decor Home

Instagram: homedecorhome_cz

Fotogalerie: www.homedecorhome.cz

Komerční sdělení