Kam po maturitě? Řešení nabízí VŠPP

02.04.2022

Většinu maturantů čeká brzy řešení zapeklité otázky - na jakou vysokou školu se přihlásit? Toto rozhodnutí je pro každého mladého člověka velice důležité, jelikož může ovlivnit celý jeho život. Dnes totiž většině zaměstnavatelů nestačí, že má absolvent jakoukoli vysokou školu, zohledňují také obor a prestiž. Pokud si tedy volíte vysokou školu, volíte si budoucnost.

Jakou vysokou školu vybrat

Při výběru byste měli vzít do úvahy několik faktorů - zdali máte k oboru alespoň nějaký vztah, aby vás studium a následná kariéra alespoň trochu bavily, a zároveň takový obor, ve kterém máte šanci nalézt uplatnění a dostatečně si vydělat. Pokud vás baví právo, nebo plánujete v budoucnu rozjet vlastní podnikání, rozhodně nešlápnete vedle, pokud zvolíte Vysokou školu práva a podnikání v Praze či Ostravě.

Bakalářské nebo magisterské studium?

Bakalářské studijní programy či navazující magisterské studium Praha nabízí spoustu oborů, které ve své kariéře rozhodně využijete. Obchodní a marketingový management, finanční řízení, právo ve veřejné správě, obchodněprávní studia, podnikání a management a mnohé další obory vás skvěle připraví na vaši budoucí kariéru. Pokud chcete začít co nejdříve pracovat či podnikat, zvolte dvouleté bakalářské studium Praha, které můžete posléze rozšířit navazujícím magisterským studiem.

Jaké výhody vám VŠPP nabídne?

Záleží na tom, co očekáváte od svého studia na VŠPP.

komerční sdělení

Fotka od Gerd Altmann z Pixabay