Kdo si hraje na koberci, nezlobí

01.11.2022

Čím letos potěšit děti pod stromeček? Co třeba spojit hračku, ozvláštnění interiéru dětského pokoje a úsporu energie v jedno?

Řešením jsou hrací koberce. Tepelně izolují, skvěle rozjasní každý interiér, jsou hebké na dotek, pro dětské hry jsou na rozdíl od jiných druhů podlah bezpečnější, a navíc si s nimi užije spoustu zábavy celá rodina.

Níže představujeme tipy, které naleznete na mujkoberec.cz

Kobercové omalovánky

Představte si, že vám dítě pomaluje úplně nový koberec fixy všech možných barev a vy z toho budeme mít radost! Zní to neuvěřitelně, ale i to některé dětské koberce zvládnou. Ze vzorů si vyberou holky i kluci, protože na vybarvení čeká zásoba motivů od princezen, zvířátek a dinosaurů po mapy světa. Kreslící koberce z bavlny slouží jako jedna velká kruhová omalovánka - ovšem s tím rozdílem, že ji nestačí vybarvit jen jednou. Správný umělec se svým výkonem není nikdy spokojený, a to platí v každém věku. Koberec se dá snadno vyprat a další den může malý kreslíř začít znova na čisté plátno. Cena od 899 Kč.

Člověče na koberci nezlob se

Stolní hry se stejně vždycky nejlépe hrály na zemi, až tam se člověk totiž správně uvelebí, uvolní a může se plně ponořit do hry. To platí i o klasice Člověče, nezlob se. Nejde ale jen o koberec! Součástí balení této chlupaté a měkké hrací desky jsou i figurky, aby dětem opravdu nic nebránilo v cestě za kobercovým dobrodružstvím. Cena: 690 Kč.

Oblíbený jednorožec

Která mladá dáma nesní o vlastním jednorožci. Dětské kusové koberce z řady Kids jsou navržené tak, aby byly naprosto pro využití v dětských pokojích. Koberec má nízce střižený hustý vlas, takže do něj nezapadává žádný nepořádek a dobře se luxuje. Vybírat můžete z řady vzorů jako jsou kočky, auta, piráti, sloni a další. Cena od 929 Kč.

O e-shopu Mujkoberec.cz

Největší internetový prodejce koberců v Česku Mujkoberec.cz nabízí více než 5 000 druhů koberců kusových, celoplošných, travních, běhounů, ale i PVC a další podlahové doplňky. Zárukou spokojenosti zákazníků je sympatický Aladin, maskot ALL INCLUSIVE služeb, který má na starosti nejen bezplatnou dopravu všech objednávek a zaslání vzorků zdarma, ale také odvoz zpět, pokud koberec nesedí nebo si zákazník nákup rozmyslí, a to až rok zpětně. Novinkou je Aladinův plánovač koberců a podlahových krytin, služba zprostředkovávající vizualizaci designu přímo v bytě zákazníka. Pomocí virtuální reality dokáže Aladin přenést vybraný koberec do jakékoliv ložnice, haly či obýváku kdekoliv na světě. Nabízený sortiment je unikátním mixem prvotřídních manufaktur v Indii, Turecku či Egyptě, přes ryze české výrobky, levné varianty koberců až po luxusní kousky předních evropských výrobců, především z Belgie a Nizozemska. Více informací naleznete na webu www.mujkoberec.cz