Kvalitní kávu je potřeba si vychutnat. Prvotřídní kvalitu si nyní můžete dopřát i z e-shopu

24.02.2021

Také patříte mezi milovníky kávy, kteří nedají dopustit na kvalitu? Pokud vás neuspokojí kelímek s kafem z nějakého nadnárodního řetězce, tak je tento článek právě pro vás.

Káva by totiž měla být především zážitek chutí. Jistě znáte ten pocit, když si vyhradíte každý den chvilku jen pro sebe, kdy si právě vychutnáte takovou kávu, která roztančí vaše chuťově pohárky.

Výtečná káva ze Slovenska

Káva se dnes praží po celém světě. Vždy záleží zejména na technologickém postupu a na celkovém procesu výroby kávy a nakládání se surovinami. Na prvotřídní úrovni je to v EBENICA COFFEE, kde se dělá opravdu nejlepší káva. Je to slovenská pražírna a v rámci Evropy se chlubí výrobou vynikajícího espressa. Tady zkrátka espresso umí jako jedni z nejlepších na starém kontinentu. Coffee Review a Great Taste z USA udělili této kávě dokonce prestižní ocenění. Pokud máte zájem tuto kávu vyzkoušet, je vše velmi jednoduché, protože si ji můžete objednat:

  • Na e-shopu
  • Zakoupit v kamenné prodejně

Výrobce kávy má vlastní prodejnu, kde můžete získat extra servis v podobě rady odborníka pro výběr vhodné kávy, případně si tam můžete koupit kávové příslušenství. Také si zde dáte přímo v prodejně ono výjimečně kvalitní espresso a před samotnou prodejnou je k dispozici automat na kávu, který je v provozu nepřetržitě. Pokud to máte do kamenné prodejny daleko, nepochybně vás osloví lahodná káva z eshopu, protože si ji můžete jednoduše zakoupit rovněž online. Na výběr máte všechny druhy kávy, které zde dělají.

Proč je chuť slovenské kávy výjimečná?

Již výše jsme zmiňovali technologické postupy na vysoké úrovni, ale je to také odbornost a láska i péče, kterou věnují kávě lidé, kteří udržují pražírnu v chodu. Právě díky nim, milovníkům kvalitní kávy, může vzniknout opravdu výjimečný produkt, který si nepochybně zamilujete také.

Zdroj obrázku: Foodpics / Shutterstock.com