Likvidace aut je snadná. Musíte však vědět, jak na to

23.05.2023

Automobil je mnohdy jako člen rodiny. Někdy se s ním loučíme neradi, jindy nás již dlouhou dobu zlobí, a tak jsme rádi, že jde z domu pryč. Jenomže co se nám rozhodně nechce, to je mít starosti s jeho likvidací a případně za ni ještě platit. Nic z toho nemusíme. Právě naopak.

Rozlučte se se svým starým autem rychle a s noblesou. Jak na to? Díky službě specializované na likvidaci vozidel. Firma vám pomůže rychle a dle zákonných pravidel zlikvidovat váš starý automobil. Ano, nic není tak snadné. Zapomeňte na to, že necháte třeba i nepojízdný autovrak jen tak někde stát, byť na vaší vlastní zahradě. Po celou dobu musíte za tento automobil platit zákonnou pojistku. Zbavit se této povinnosti můžete jen na krátký čas, pokud odevzdáte dopravní značky do depozitu, ale jde o výjimku pouze na krátkou dobu. Navíc, proč nechat starý vůz zarůstat na zahradě, pokud již patří do šrotu?

Do šrotu ano, ale likvidace musí být ekologická

Ekologickou likvidaci vozidel nařizuje zákon. Nelze se jí vyhnout. Ale se službou ekologické likvidace vozidel, kterou nabízí firma z Raspenavy, to zvládnete velice snadno. Jde dokonce o výkup vozidel, takže za své staré auto ještě něco dostanete. Firma se zaměřuje na výkup aut a ekologickou likvidaci v regionech Liberec, Turnov, Jablonec nad Nisou, Hrádek nad Nisou, Semily, Mladá Boleslav a Tanvald.

Rychle a seriózně

Zástupci firmy specializované na výkup vozidel a jejich ekologickou likvidaci za vámi přijede do 24 hodin od objednání služby. Do 100 km je odvoz či odtah automobilu zdarma. Za vůz navíc dostanete smluvenou výkupní cenu, která se odvíjí od značky, roku výroby či stavu vozidla. Na místě vám bude vystaveno potvrzení o ekologické likvidaci autovraku. To budete potřebovat pro odhlášení vozidla z registru. Pokud se nechcete vůbec zabývat administrativou, firma za vás vozidlo rovněž odhlásí z evidence.

komerční sdělení

Fotka od Emslichter z Pixabay