Modernizujte své město s nejnovějšími technologiemi. Co vše dokážou?

30.07.2023

Postupem let se setkáváme s vylepšováním infrastruktury všech větších i menších měst. Spoustu kroků nám pokládají samotné zákony, ale i přesto existuje celá řada technologií, které jsou dobrovolné. S jejich pomocí podstatně usnadníte svou práci, potěšíte obyvatele a ušetříte spoustu peněz. O čem je řeč?

Dálkové moduly

V současnosti si můžete zvolit z pestré škály vyspělých modulů, díky nimž si dokážete snadno pohlídat i ty nejmenší aspekty ve vaší obci. Naprostou klasikou je třeba ovládání veřejného osvětlení. Na základě jednoduché aplikace si zkrátka nastavíte intenzitu, vypínání i zapínání jednotlivých světel.

V současné době je v kurzu hlavně modul vzdáleného odpočtu vodoměrů, stejně jako modul vzdáleného odpočtu elektroměrů. Není se čemu divit, vzhledem k nejnovější legislativě, která se zaměřuje právě na tyto součásti všech domácností. Daná povinnost s sebou přináší mnoho zajímavých benefitů, jež zajisté oceníte.

Kdo vám vše zařídí?

Chystáte se modernizovat? Pak se neobejdete bez spolehlivých pomocníků, již vám vše nainstalují, propojí a naučí vás dané vychytávky správně obsluhovat. Mezi největší hráče na tuzemském trhu patří známá společnost Elmik, jež nabízí nejen výše zmíněné moduly, ale zároveň si poradí i se senzorem majetku, SOS tlačítky pro seniory, meteostanicí či senzorem kvality vzduchu.

Na některé z nových technologií lze čerpat poměrně zajímavé dotace, na což rozhodně nesmíte zapomenout. Nemusíte se stresovat, jelikož tito odborníci vám přesně řeknou, na co a za jakých okolností máte nárok. Stejně tak vám rádi pomohou se získáním co nejvyšší možné kompenzace.

Společně zkrátka zvládnete posunout úroveň svého města o pořádný kus dále. Hlavně příliš neváhejte, abyste neprošvihli termíny daných dotací. 

foto: https://elmik.cz/produkty/smart-city/ 

komerční sdělení