Navštivte zrekonstruovaný hotel. Dovolenou v Tatrách si tentokrát pořádně užijete

24.02.2021

Nezáleží na tom, jaké je aktuálně roční období, protože Tatry lákají po celý rok. Jsou to nám nejbližší velehory, které Češi velmi rádi navštěvují.

Nepochybně za to může také prakticky domácí prostředí. Se Slováky jsme si i díky společné historii a podobné řeči nejbližší národ, a tak na nás na Slovensku rozhodně vždy čeká známé prostředí. Než vyrazíte na dovolenou do Tater, určitě si pečlivě vyberte také ubytování.

Ubytování pro každého

Pokud si dobře vyberete ubytování, ovlivní to také celou vaši dovolenou. Vždy totiž záleží na tom, jak se budete v daném místě cítit. V tomto ohledu určitě doporučujeme navštívit hotel Nízké Tatry, který je znám jako Björnsonka. Svou historii začal kdysi jako horská chata, přičemž po změně majitele se z něj stal moderní hotel se vším všudy. Čeká tady na vás například venkovní wellness. Kompletně prošel rekonstrukcí, přičemž vybavení odpovídá současným standardům. Ubytovat se můžete například:

  • V hlavní chatě či penzionu
  • V chatkách TREE HOUSES

Záleží na vás, kde to pro vás bude zajímavější. Pokud například vyrážíte přes zimu, tak hlavní chata je situována přímo na svahu uprostřed lyžařského střediska Jasná. Pokud se tedy rozhodnete zvolit hotel Chopok, je to pro vás ideální výchozí bod pro lyžování, jelikož jste přímo v blízkosti lanovky na zmiňovanou horu. K dispozici zde jsou ale také kompletně moderní stylové chatky TREE HOUSES, které se otevřely teprve nedávno, přičemž na první pohled zaujmou svou moderní architekturou. Obsahují velké prosklené plochy, které akcentují propojení s přírodou, přičemž jsou velmi komfortně vybaveny.

Oceníte všechny možnosti Nízkých Tater

Výše jsme hovořili o zimní dovolené, ale jak jsme zmínili již v úvodu, do Tater můžete vyrazit po celý rok. V dalších ročních obdobích tady na vás čekají turistické trasy, ale také skvělé příležitosti pro vysokohorskou cyklistiku. Najdete si i celou řadu dalších sportovních aktivit.

Zdroj obrázku: ArchitectStudio / Shutterstock.com