Objednejte si ekologickou likvidaci vozidel na klíč

21.06.2022

Ekologická likvidace vozidel Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald - na tohle se zaměřuje skvěle fungující služba Zlikvidujauto.cz. Pokud potřebujete vyřešit likvidaci starého, nepojízdného či bouraného vozidla v některém z daných regionů, zvládnete to právě s provozovatelem této služby, kterým je Ekologická likvidace vozidel Raspenova.

Co se starým autem?

Automobil není na věky. Jednou doslouží. Někdy dříve než jsme čekali, jindy nás překvapí, jak dlouze bez problémů jezdí a funguje. Se starým automobilem jsou po skončení jeho životnosti starosti. Musíme jej zlikvidovat podle zákona. Tedy ekologicky. Málokdo však ví, jak na to, nevíme ani, kde se v našem okolí nachází autovrakoviště. Problém též bývá nepojízdný automobil na místo likvidace odvézt. Ponechat si starý automobil však hodně stojí. I za ten nepojízdný musíte platit zákonnou pojistku. Přerušení je možné jen na poměrně na krátkou dobu. Nezbytným je na příslušném úřadu na danou dobu odevzdáte SPZ. Služba likvidace vozidel je proto ideální řešení, jak se zbavit starostí se starým ev. nefunkčním automobilem.

Firma Ekologická likvidace vozidel Raspenova nabízí likvidaci vozidel s bonusem

Tím je výkup aut. Společnost Ekologická likvidace vozidel Raspenova nejenže zákonným způsobem zlikviduje vaše vozidlo, ale současně vám za auto i zaplatí. Podle stavu vašeho vozidla, jeho další využitelnosti na náhradní díly a roku výroby vyplácí za každé vozidlo až 10 000 Kč. O tom, kolik můžete za svůj vůz dostat, se dozvíte více, pokud zástupce služby budete kontaktovat telefonicky.

Bonusy za využití služby tím nekončí. Až do vzdálenosti 100 km máte odvoz automobilu zdarma. Při odvozu získáte potvrzení o ekologickém zlikvidování vozidla, které nezbytně potřebujete jako doklad pro vyřazení vozidla z registru vozidel. Avšak ani tohle nemusíte dělat a máte možnost vše nechat na firmě, která vám auto bude likvidovat.  

komerční sdělení

Fotka od Holger Schué z Pixabay