Odhalte multifunkční využití plastových přepravek

23.01.2023

Plastové přepravky a nádoby mají vskutku všestranné uplatnění. Můžete v nich skladovat domácí výpěstky ovoce a zeleniny, sezónní věci a oblečení, čistící prostředky, zahradnické potřeby atd. Řeč je nejen o přepravkách, ale též barelech, sudech, kanystrech a nádobách na odpad.

Pro udržení přehlednosti a pořádku

Na plastové nádoby a přepravky nedají dopustit též výrobní a obchodní provozy, neboť si díky nim udržují pořádek na prodejnách a skladových prostorách. Výhodou těchto plastových boxů je nejen dokonalá přehlednost, ale též skladnost, univerzální použití a snadná údržba. Mezi další významné klady plastových boxů patří jejich nízká hmotnost, která usnadňuje manipulaci, ale také vysoká nosnost, jež je zajištěna kvalitou použitých materiálů.

Pro sběr a likvidaci odpadu

Jak v běžných domácnostech, tak v průmyslových provozech jsou nezbytné nádoby na odpad neboli plastové popelnice. Jsou určeny ke sběru, likvidaci a recyklaci různého druhu odpadu. Jak již bylo zmíněno, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, a to konkrétně z vysokohustotního polyethylenu splňujícího normu EN 840. Díky tomu jsou tyto popelnice odolné vůči mrazu, UV záření, mechanickému poškození, chemickým a biologickým vlivům. Mají hladké plochy, tudíž je zabráněno ulpívání nečistot a zadržování vody. Plastové popelnice lze pořídit v různých barevných variantách pro usnadnění třídění odpadu.

Kde nakoupit?

Specialistou v tomto oboru je společnost PK Group, která se zaměřuje na prodej přepravních a manipulačních obalů pro technický, spotřební a potravinářských průmysl. V jejím portfoliu nalezneme plastové přepravky v různých provedeních, sudy, kanystry, palety a termoboxy. Firma se věnuje rovněž distribuci přepravních vozíků a pojezdových koleček, jež významně usnadňují manipulaci se skladových zásobami a materiálem.

komerční sdělení

Image by Hans from Pixabay