Pánové, buďte připraveni na novou sezónu a pořiďte si stylové polokošile nebo šortky!

29.01.2021

Připravte se na teplejší měsíce a kupte si něco pohodlného na sebe.

Můžete vypadat dobře a zároveň se také cítit skvěle. Ještě s koncem zimy stojí za to si protřídit svůj šatník, abyste nevyrazili s prvními slunečnými dny třeba ve starém sepraném triku. Základem pánského šatníku jsou nepochybně polokošile, ale také šortky. Co přesně letos zvolit?

Polokošile vám vždy bude slušet

Možná ji znáte také pod názvem polo triko, nebo zkrátka pouze jenom polo. Velkou výhodou tohoto svršku je bezpochyby možnost vzít si jej do neformálního i formálního prostředí. Samozřejmě záleží, jaký styl zvolíte. V tomto případě je však opravdu obrovský výběr, a to jak po stránce vzorů, potisků a samozřejmě barev. Vyberte si polo košile, které vám opravdu padnou. Vybírat si zároveň můžete mezi:

  • Jednobarevným provedením
  • Barevnými kombinacemi
  • Moderními detaily na rukávech či prsou

Právě tato provedení jsou velmi žádaná, záleží jen na vás, jaké konkrétní provedení vám sedne. S každou novou sezónou zároveň přicházejí nové módní vzory, ale na své si přijdou i milovníci luxusních potisků. Nemusí se přitom jednat pouze o klasické potisky, ale také o luxusnější prošití.

Vašemu outfitu nesmí chybět šortky

K polokošili jsou naprosto ideální šortky. Můžete si vybírat opět z mnoha provedení, ať už se jedná o látkové šortky, případně džínovinu. Jestli chcete jít na jistotu, nakupujte kraťasy v obchodech, které nabízejí aktuální trendové zboží. Kraťasy jsou nepochybně zejména sportovním oblečením, ale můžete díky nim ve spojení s polokošilí vykouzlit sportovně-elegantní outfit, se kterým si určitě neuděláte ostudu.

Pokud nejdete vyloženě do společnosti, kde je přísný dress code, s tímto oblečením si většina můžu vystačí po většinu teplejších měsíců v roce. Určitě byste se tak měli těmito kousky zásobit v nejrůznějších variantách a provedeních.

Zdroj obrázku:
Shift Drive / Shutterstock.com