Perský koberec vás nadchne designem i zpracováním

23.05.2023

V posledních dvou letech se koberce opět dostávají do popředí, přičemž velké oblíbenosti se těší především ručně vyráběné varianty, které jsou charakteristické dlouhou životností. Zajímavou volbou je perský koberec, jenž se stane jakýmsi rodinným klenotem, protože při správné údržbě poslouží i několika generacím.

Zřejmě vás nepřekvapí, že koberce perské jsou autentická umělecká díla. Zatímco v některých interiérech takový visí na zdi jako ozdoba, v jiných zase slouží jako pochozí koberec u sedací soupravy pod konferenčním stolem.

Zútulní váš interiér

Koberec v místnostech udržuje teplo a pohodlí, což u perské alternativy platí několikanásobně, protože se vyrábí z hustých vláken, a to už několik set let. Narazíte i na sběratelské artikly, do nichž investují hlavně bohatí lidé. Zkrátka, perské koberce nikdy nevyjdou z módy, navíc jsou autentické, všestranné v designu, barvách a účelu. Právě z daných důvodů jsou jedinečné.

Sice jsou perské koberce finančně náročnější záležitostí, ovšem z dlouhodobého hlediska se investice vyplatí, protože nemusíte každých pět let kupovat další. Vydrží vám celý život, což je neskutečné.

Kde koupit perský koberec?

Jestliže hledáte specializovaný obchod na tento specifický sortiment, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti BUCHARA. Vyberete si z široké škály možností a najdete to, co se vám bude skutečně hodit. Perské koberce se rozdělují na několik základních kategorií – hedvábné, tabriz, kashan, ushak, khujeen a další. Stačí se podívat na webovou stránku https://e-shop.buchara.cz/perske_koberce, kde najdete všechny zmíněné druhy.

BUCHARA prodává kvalitní a pravé perské koberce s jedinečným řemeslným zpracováním. Takové koberce nikdy nestárnou, neboť jsou z přírodních materiálů (vlna, hedvábí a bavlna).  

komerční sdělení