Pohoda a relax u Máchova jezera? To jsou moderně zařízené bungalovy

31.01.2023

Každé léto se pozornost tuzemských dovolenkářů upíná směrem k této vyhlášené lokalitě. Není se čemu divit, protože si užijete všechny výhody klasické dovolené, ale zároveň se dočkáte přívětivých českých cen. Jaké ubytování vás zaručeně potěší?

Bungalov je jasná volba

Čím blíže jsou letní měsíce, tím více se ubytování Máchovo jezero stává alfou i omegou českých vyhledávačů. Daného fenoménu si samozřejmě všimli i poskytovatelé penzionů, kteří se navzájem snaží předehnat se zajímavými službami pro své klienty. Tento konkurenční boj je pro zákazníky dobrou zprávou, jelikož zlepšuje kvalitu péče a snižuje její ceny.

Mezi nejvíce chválené varianty bezesporu patří bungalovy Elite ve Starých Splavech. Ty se v poslední době dočkaly kompletní rekonstrukce, nového nábytku, moderní kuchyňské linky i dalšího vybavení.

U jezera za pár minut

Jejich oblíbenost tkví i ve velmi blízké vzdálenosti od samotného srdce celé destinace. Stačí ujít sedm set metrů lesní cestou, abyste se ocitli přímo u břehu. Zároveň se jedná o skvělou volbu pro šetřící rodiny, protože plně vybavená kuchyňka vám umožní naprostou soběstačnost z hlediska stravování. Spolehnout se však lze i na polopenzi, přičemž v případě větší skupiny přichází na scénu i možnost plné penze.

Jestli vás zajímá ubytování Staré Splavy, rozklikněte si internetové stránky pod vloženým odkazem. Rozhodně se nezapomeňte podívat do fotogalerie, kde ihned získáte představu o tom, co na vás bude po příjezdu čekat.

Láká vás koupání, opalování, vodní sporty, turistika, cyklistika, spousta dětských atrakcí a bohatý program? Pak si zařiďte dovolenou v práci, zabalte si kufry a vyrazte si užít příjemné chvíle v čistých a moderně vybavených bungalovech Elite. Hlavně dávejte pozor na to, aby na vás zbyla volná místa.

komerční sdělení

Foto: inzerent