Popelnice 120 l a 240 l od PK Group 216 – to je kvalita i pro váš odpad

21.12.2023

Společnost PK Group 2016, s.r.o., je rodinný podnik, který se věnuje prodeji a inovacím v oblasti přepravních a manipulačních obalů. S ohledem na potřeby různých průmyslových odvětví, od potravinářství až po technický sektor, PK Group přináší na trh produkty, které nejen usnadňují práci, ale jsou i příkladem vysoké kvality a odolnosti. Mezi nimi nechybí ani tradiční nádoby na odpad. Pojďme si dvě nejžádanější představit.

Plastové popelnice od PK Group 2016, s.r.o. se vyrábí z prvotřídního polyetylenu. Tyto nádoby na odpad kombinují pevnost s jednoduchostí údržby. K dispozici jsou ve dvou velikostech – 120 l a 240 l, díky čemuž vyhovují různým potřebám třídění odpadu. Obecně jsou modré popelnice určeny pro papír. Avšak řada domácností je volí díky příjemné barvě i pro směsný odpad.

Plastová popelnice 120 l – malá modrá krasavice

Tato kompaktní verze popelnice je ideální pro menší prostory a nabízí snadnou manipulaci díky tichým plastovým kolečkám o průměru 200 mm. S maximálním zatížením 60 kg je tato popelnice vhodná pro běžné použití, ať již v domácnostech, nebo v menších podnicích. Její modrá barva dodává estetický vzhled, zatímco splnění norem CE a EN 840 zaručuje bezpečnost a trvanlivost.

Tip na nákup: popelnice 120 l

Plastová popelnice 240 l – modrý obr

Větší varianta, s objemem 240 l, je navržena pro větší objemy odpadu. Stejně jako její menší protějšek, disponuje tichými kolečky pro snadnou manipulaci a je vyrobena z odolného polyetylenu. Tato popelnice zvládne zatížení až 80 kg, což ji činí ideální pro intenzivnější použití v komerčních a průmyslových prostředích. Případně pro domácnosti produkující větší množství odpadu.

Tip na nákup: popelnice 240 l

PK Group 2016, s.r.o., je více než jen dodavatel obalových řešení

Společnost PK Group 2016, s.r.o. stojí na průsečíku inovace a tradice. Nabízí produkty navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní práci, zatímco zároveň chrání životní prostředí a podporují udržitelnost. S nabídkou od malých popelnic až po velké manipulační vozíky, PK Group dokazuje, že kvalita a funkčnost jdou ruku v ruce.

komerční sdělení