Pořiďte si betonovou jímku. Můžete ji získat za akční cenu i s usazením

31.01.2021

V posledních letech jsou stále populárnější betonové jímky jako řešení odpadních vod v domácnosti tam, kde zkrátka nedosáhne obecní kanalizace.

Důvod jejich oblíbenosti tkví v tom, že jsou velice bytelné a na rozdíl od plastového řešení nevyžadují obetonování. Taková jímka vám potom dokáže vydržet mnoho let. Jedná se v podstatě o bezúdržbové řešení, které přitom má ještě celou řadu dalších možných využití.

Doprava a instalace v celé ČR

Betonová jímka nemusí sloužit pouze jako řešení na odpadní vody, ale může vám poskytnout také například základ pro vybudování sklepa. Zároveň ale také může posloužit jako nádoba na zachytávání dešťové vody, kterou potom můžete využít jako vodu užitkovou na zahradě nebo v domácnosti. V současné době můžete využít akce na nákup betonové žumpy Brno, což vám umožní získat takovou jímku za velmi dobrou cenu. Prodávají se v nejrůznějších velikostech, a to od 4 m³ až po 12 m³. Pokud plánujete jímku využít skutečně jako žumpu, doporučuje se volit větší objem nádoby, abyste ji nemuseli tak často vyvážet. Kromě toho můžete využít:

  • Dopravu po celé ČR
  • Dodání do několika dnů
  • Montáž zdarma

Je tedy jedno, kde se nacházíte, jímku vám dokáže specializovaná firma přivézt až domů, kde vám ji také odborně nainstaluje. Firma Dobré Žumpy je ostatně také držitelem certifikace, která zaručuje splnění patřičných směrnic EU. Namontujeme betonové žumpy Ostrava, nebo v rámci kteréhokoliv jiného města či obce v ČR. Vy se tak nebudete muset o nic dále starat, tedy pokud pomineme pravidelné vyvážení septiku.

Množství příslušenství

K betonovým jímkám si lze objednat celou řadu příslušenství. Některé příslušenství je již součástí samotného systému jímky, ale volitelně můžete využít také litinový poklop, přejezdovou desku, která zvládne vysoké zatížení, případně si můžete dokoupit zařízení, které vám umožní měřit hladinu kapaliny v jímce.

Zdroj obrázku:
PPVector / Shutterstock.com