Pošlete partnerce do práce pugét růží jako pozornost

22.10.2023

V současné době si můžete nechat doručit takřka cokoliv, dokonce i květiny objednáte skrze internet a pošlete je například partnerce do práce jako překvapení. Obraťte se na doručovací službu, která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. V následujících řádcích vám představíme projekt Urbanbloom fungující v hlavním městě.

Každou ženu potěší květina, zejména pokud ji obdrží jako překvapení. Květiny zkrátka dělají lidem radost, takže nečekejte na výjimečné příležitosti, jako jsou narozeniny nebo výročí.

Široká škála dostupných možností

Urbanbloom poskytuje doručení květin Praha, ale taktéž umožňuje osobní odběr na prodejně. Společnost má navázanou spolupráci pouze s ověřenými dodavateli. Pokud zakoupíte květiny s hodnotou nad 3 tisíce korun, pak je doprava zdarma.

V produktovém portfoliu si vyberete druh květiny, potom i velikost, a nakonec vyplníte údaje o doručení. Stejně tak můžete zadat zvláštní pokyny pro prodejce. V formuláři je ještě kolonka, do které napíšete vzkaz pro obdarovaného, respektive obdarovanou.

Flexibilní možnosti doručení pro zvláštní příležitosti

O doručení květin je zájem zejména ve dnech, jako jsou Valentýn a Den matek. Jestliže nemáte čas zajít do květinářství a navštívit maminku, pošlete jí alespoň květinu, která vyjádří vaši úctu. Doručovací služba je mnohem příjemnější i z toho důvodu, že si dopředu zarezervujete termín, a tak máte jistotu, že budou květiny připraveny.

Co se týče samotného doručení, stačí se podívat na webovou stránku urbanbloom.cz, kde jsou podrobné informace. Společnost doručuje po Praze od 150 korun, přičemž můžete nechat doručit květiny i o víkendu, ale podmínkou je zadat objednávku nejpozději v pátek do 18.00 hodin.

Potěšte svou ženu krásně zabalenou kyticí. Bude zcela nadšená. 

komerční sdělení