Práce na soustruhu bez kvalitních měřidel? Asi těžko

26.07.2023

Obrábění kovů je jednou z hlavních oblastí, díky které je naše malá země známá. Přece jen na území České republiky působí stovky a stovky strojírenských firem, jejichž výrobky těší zákazníky z celé planety. Chcete si vybudovat stabilní klientelu a uspět? Pak nesmíte zapomínat na neustálé měření.

Nepatrné rozměry

Nezáleží na tom, pro jaký průmysl momentálně vyrábíte díly, vždy se budete pohybovat v rozměrech pouhých několika setin milimetru. Mikroskopické rozdíly opravdu neuvidíte pouhým okem a nezměříte metrem či posuvným měřítkem. Alfou i omegou jsou specializovaná měřidla a v mnohých případech i kalibry.

Vaší pravou rukou se stane například digitální mikrometr, díky němuž si hravě poradíte s každou setinou. Oproti klasickému mechanickému provedení nabízí přehledný displej, kde ihned uvidíte konkrétní hodnotu.

V žádném případě nepodceňte ani výběr hloubkoměru, dutinoměru, úchylkoměru i dalších pomůcek. Chcete-li totiž odevzdávat zákazníkům špičkové obrobky, budete měřit jako na běžícím páse. Ani nejlépe napsaný program, nejkvalitnější nástroje a správně nasazené nástroje na soustruhu vám nezajistí stoprocentní klid.

Vybavte se bez starostí

Nikdo z nás nechce zbytečně utrácet a trávit hodiny na cestách. Přesně proto se v dnešní době nakupují měřicí pomůcky i kalibry prostřednictvím ověřených e-shopů. Velmi populárním dodavatelem je třeba známý e-shop meridla.cz.

V jeho inventáři najdete úplně všechny normované prostředky, s jejichž pomocí plně vybavíte svou dílnu. Velkou výhodou je možnost realizace speciálního vybavení na přání, kdybyste chtěli přijmout neobvyklou práci. Počítejte i s nejnižšími cenami na trhu, pravidelnými slevovými akcemi a téměř okamžitou expedicí na vámi uvedenou adresu. Nenechte si ujít ani množstevní slevy.  

komerční sdělení