Přenosný party stan vám zajistí pořádání soukromé akce za každého počasí

05.05.2021

Venkovní teploty jsou už minimálně přes den na velmi příznivých hodnotách, což samozřejmě láká k venkovnímu posezení a uspořádání nějaké akce na zahradě. Abyste si ji mohli společně s rodinnými příslušníky či přáteli užít naplno, je dobré myslet na možnost mít se kam schovat v případě, že začne pršet nebo foukat vítr. Nemusíte přitom mít žádnou stálou stavbu, postačí kvalitní party stan.

Bezproblémová a rychlá výstavba, pohodlné přenášení

Velkou předností, kterou se prakticky každý moderní party stan může pochlubit, je snadná montáž a přenositelnost. Postavíte jej ve dvou lidech maximálně za půl hodiny. V případě potřeby je možné ho celkem snadno přenést o pár metrů, aniž byste celý party stan museli bourat a znovu stavět. Klasické zahradní party stany totiž mají celkovou hmotnost jen pár kilogramů.

Ochrana před sluncem i dešťovými kapkami

Nespornou výhodou, díky níž je party stan ideální jako přístřešek právě při konání zahradních akcí a setkání, je poměrně solidní ochrana před deštěm, větrem, potažmo také dotěrnými slunečními paprsky, před nimiž je dobré se schovat v poledních hodinách zejména během letních veder.

Klasický party stan má konstrukci z ocelových, respektive hliníkových tyčí, jež do sebe snadno zapojíte. Na tuto konstrukci pak už jen stačí přidělat plachtu, která je obvykle vyrobená z umělých nepromokavých materiálů. Party stan není jedinou možností, pořídit se dá rovněž typově podobný reklamní stánek či prodejní stánek. Tyto modely jsou zpravidla o něco větší a hodí se tehdy, jestliže například prezentujete produkty své firmy na nějakém veletrhu či veřejné akci ve venkovním prostředí.

Party stany, reklamní a prodejní stánky nejsou nijak drahou záležitostí. Vyjdou vás jen na pár tisíc korun, což je investice, již si může dovolit prakticky každý majitel rodinného domu, ale i firmy a živnostníci.

komerční sdělení