Problémy s erekcí nepodceňujte. Přírodní léčba může fungovat jako doplněk

24.02.2021

Neschopnost dosáhnout erekce, nebo úplného ztopoření, může mít celou řadu příčin.

Jednak za tím může stát špatný životní styl, kde patří třeba horší životospráva, holdování alkoholu, kouření a podobně, ale také za tím může stát třeba stres. Důvody ale samozřejmě mohou být také fyziologické, které souvisí se stářím.

Určitě navštivte lékaře

V prvé řadě je potřeba upozornit na to, že je dobré neodkládat návštěvu lékaře, a to z toho důvodu, aby se problémy ještě dále nerozvinuly. Samotný důvod, proč můžeme mít s erekcí problémy, je dán tím, že nejsou cévami dostatečně prokrvená topořivá tělíska. Ještě než se vydáme k lékaři, zpravidla už máme předem jasno v tom, že lze využít několik druhů léčby. Obvykle to je:

  • Konvenční léčba
  • Přírodní léčba

Rozhodně zajděte k lékaři, který vám zpravidla naordinuje konvenční léčbu. Ta může mít samozřejmě určité nežádoucí účinky, se kterými je potřeba počítat. Může vám být naordinován třeba přípravek Viagra, nebo některý podobný. Ten může skutečně efektivně pomoci s léčbou erekce. Na druhou stranu nemusíte se spoléhat pouze na konvenční medicínu.

Podpora přírodní léčbou

Ačkoliv je určitě vhodné, abyste dbali rad lékaře a používali přípravek, který vám byl předepsán, můžete jej doplnit také o přírodní přípravky. Jeden z takových přípravků představuje i web MerliX.cz informující o alternativní přírodní léčbě erekce. Základem přírodních preparátů na léčbu potence jsou zpravidla nejrůznější výtažky, které jsou známé tím, že potenci podporují. Jedná se typicky o kotvičník zemní, který je znám také jako Tribulus terrestris, peruánský zázrak jménem Maca nebo ženšen. Určitě myslete na to, že přírodní léčba je především podpůrná, tedy vždy byste měli vycházet z doporučení vašeho lékaře. Také přípravky na bylinné bázi je vhodné s lékařem konzultovat, zejména pokud už se léčíte běžnou cestou.

Zdroj obrázku: Photoroyalty / Shutterstock.com