Pronájem elektrocentrály v rámci uceleného balíčku

22.06.2024

Elektrocentrály jsou vaším spolehlivým pomocníkem v jakékoliv situaci, kdy je třeba ihned vyřešit výpadek elektrického proudu. Proto se velmi často využívají při plánovaných odstávkách elektřiny, neboť fungují i bez přípojky. Jako záložní zdroj jsou elektrocentrály hojně používané také na kulturních a outdoorových akcích.

Na jakém principu elektrocentrála funguje?

Elektrocentrála vyrábí elektrickou energii prostřednictvím spalovacího motoru, jenž je poháněný generátorem. Jako palivo se používá nafta nebo benzín. Než začnete vybírat elektrocentrálu, měli byste mít jasno, za jakým účelem ji využijete. Jednotlivé modely se od sebe liší výkonem, spotřebou, hlučností a druhem paliva. S výběrem správného modelu vám poradí půjčovna elektrocentrál v Brně.

Spolehněte se na odborníky

V rámci pronájmu elektrocentrály půjčovny v Brně získáte ucelený balíček služeb. Se samotným provozem elektrocentrály tak nebudete mít žádné starosti. Jak pronájem elektrocentrály probíhá? Nejprve se zmapují vaše požadavky, které se týkají účelu použití, umístění a délky provozu elektrocentrály. Poté je navrženo technické řešení na míru. Tým techniků z půjčovny má více jak 15leté zkušenosti v oboru. Postarají se jak o dopravu, tak o instalaci a zprovoznění elektrocentrály. Na svá bedra si vezmou též doplňování pohonných hmot i ostrahu.

Když je zapotřebí tichý provoz

Tiché elektrocentrály naleznou své uplatnění na filmových natáčeních, festivalech a dalších podobných kulturních akcích. Dosahují totiž hlučnosti max. 50 dB, a to díky speciálně upravené kapotáži. Pod ní se nachází několik vrstev izolační pěny a tlumícího materiálu. Díky tomu elektrocentrála nezatěžuje blízké okolí hlukem z jakéhokoliv svého soustrojí. V neposlední řadě uvítáte osazení power boxem, na něhož se dají připojit různé typy koncovek a kabelů.

komerční sdělení