Snový rok pro Vuchlady a podpora dobré věci. Letošní ročník odstartoval

20.06.2022

Česká módní značka Vuch odstartovala letošní soutěž o svou "Vuchlady".

Vybraná dívka získá roční kontrakt pro spolupráci se značkou, bude její tváří, modelkou, múzou a zároveň bude po celý rok dostávat módní produkty značky Vuch. A to není zdaleka vše. Smysl tohoto projektu je dvojí. Za každou přihlášenou dívku do soutěže totiž společnost Vuch daruje finanční podporu organizaci Loono, která vzdělává mladé lidi v oblasti prevence nádorových onemocnění. Každá dívka, která se přihlásí, tak zároveň podpoří dobrou věc. Pro letošní ročník je ambasadorkou soutěže zpěvačka, herečka a moderátorka Anička Slováčková.

Iniciativa má už svou tradici. Zakladatelé značky dávají nové příležitosti všem dívkám a ženám bez rozdílu věku, konfekční velikosti či zkušeností. Naopak, jak ukázaly poslední ročníky, výhry se dočkaly vždy velmi inspirativní dívky. V loňském roce to byla například maminka Anna Jirčíková, která je i přes své mateřské povinnosti živel a celoroční spolupráce s ní byla nekončící zábava.

"Stejně jako v loňském roce, kdy byla členem našeho týmu Anička, tak i nová letošní Vuchlady bude jeho součástí. Užije si hodně zábavy při focení a natáčení nových kolekcí, potká známé a inspirativní osobnosti na našich akcích a eventech, bude se podílet na tvorbě nových kolekcí. Po celý rok pak bude dostávat produkty Vuch a získá odměnu 20 000 Kč," říká Martin Kůs, spoluzakladatel české módní značky Vuch a spolupořadatel Vuchlady.

Všechny ženy a dívky, které splní podmínky soutěže a nahrají svoji fotografii na vlastní instagramový profil s hastagem #vuchlady v období od 6. 6. do 27. 6. 2022, se zařadí do výběru o Vuchlady 2022. Naše odborná porota následně vybere 5 semifinalistek. Porotci si vyberou své favoritky a ty následně pozveme na semifinále do Prahy.

Semifinále soutěže Vuchlady proběhne 13. 7. 2022 formou eventu v pražské prodejně Vuch na Národní třídě. Akce se zúčastní řada známých osobností, médií a ambasadorky Vuchlady, kterou v loňském roce byla Aneta Krejčíková. Pro letošní rok je jí už zmiňovaná zpěvačka, herečka a moderátorka Anička Slováčková.

Z pětice semifinalistek, které se eventu zúčastní si lidé v rámci hlasování na webu vyberou svoji Vuchlady pro rok 2022/2023. Porota, která bude finálovou pětici vybírat se bude skládat z Aničky Slováčkové, Martina Kůse coby zakladatele značky, Báry Krčmové známé z Óčko TV, Evropy 2 a podcastu roku Opravdové zločiny, která propůjčuje značce svůj hlas, zástupce z organizace Loono a zástupce z řad médií.

Značka Vuch věří, že stejně jako v loňském roce přispěla organizaci Annabell na jejich činnost, obdaruje díky přihlášeným dívkám v letošním roce ještě příjemnější částkou právě organizaci Loono.

Více informací o soutěži a jejích podmínkách na www.vuchlady.cz.