Solární panely snižují energetickou spotřebu automyčky

02.12.2020

V pořadí třetí energeticky úspornou, bezkontaktní myčku AS-Superwash otevře na přelomu listopadu a prosince společnost Auta Super. V Ovčárech u Kolína tak vznikne další mycí centrum, které je založené na unikátním konceptu, propojujícím ekologický provoz a nadstandardní služby.

Díky nainstalovaným solárním panelům uspoří myčka AS-Superwash v porovnání s běžným mycím centrem třetinu spotřebované energie. Počet panelů, jež zajišťují ohřev vody, lze kdykoliv navýšit podle potřeby.

Zároveň tato myčka, která měsíčně dokáže ve čtyřech boxech obsloužit až 5000 zákazníků, disponuje nejmodernější technikou. K dispozici jsou tepovače nebo multifunkční vysavače, které kromě vysátí prosytí interiér příjemnou vůní a s pomocí černidla naleští pneumatiky.

Záměrem provozovatele nejsou jen skvěle ošetřené vozy, ale při použití myčky se mají cítit dobře i jejich majitelé. 

"Mytí vozů v chladném období klientům zpříjemňují vyhřívané betonové panely. Zákazníci mají také možnost ovládat programy automyčky skrze vlastní mobilní telefon a při čekání se občerstvit nápojem z automatu, jehož instalaci připravujeme," uvedla Petra Suchánková, ředitelka rozvoje společnosti Auta Super

Jak dodala, vzhledem k pandemii koronaviru návštěvníci jistě ocení bezpečí samoobslužného systému, kdy je personál k ruce jen na požádání.

Kromě nové automyčky AS-Superwash v Ovčárech jsou již nyní v provozu dvě sesterská zařízení v Českých Budějovicích a v Unhošti u Kladna. Na příští rok plánuje společnost Auta Super zahájení výstavby velkého mycího centra se šestnácti boxy v Praze. A v jednání jsou další lokality, především Brno, Slavkov u Brna a Třeboň.

O Auta Super

Společnost Auta Super, s. r. o., se specializuje na prodej zánovních automobilů střední a vyšší třídy. Vznikla v roce 2010 s myšlenkou chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům a poskytovat jim špičkové služby. Zákazníkům nabízí komplexní servis, včetně financování, pojištění a údržby vozu. Více info na www.autasuper.com. 

Foto: 23. listopadu 2020 (PROTEXT)