Špičkový toner za nízkou cenu? Na internetu pořídíte také kvalitní alternativy originálů

30.01.2021

Pokud dojde na tisk, ať už se jedná o tisk ve firmě nebo u vás doma, potom jistě víte, že spotřební materiál do tiskáren nepatří k nejlevnějším.

V tomto případě hovoříme zejména o náplních. Na tisk běžných dokumentů se dnes nejčastěji používají laserové tiskárny, které jsou samy o sobě relativně úsporné, ale cena originálního spotřebního materiálu je pochopitelně vždy vyšší, než jakou vám mohou nabídnout alternativy. Je nakupování alternativních náplní řešením pro levný a kvalitní tisk? Na to si odpovíme v našem článku.

Tiskněte levně a kvalitně

Tak jako je to u každého zboží, rovněž v případě spotřebního materiálu do tiskáren, konkrétně pak pokud jde o tonery do tiskáren laserových, případně o cartridge do tiskáren inkoustových, záleží na konkrétním výrobci. Alternativy jsou však dnes obecně na vysoké úrovni, takže není vůbec důvod se jich obávat, zejména pokud nakoupíte od kvalitního dodavatele. Dnes existují také e-shopy, které se na tento sortiment přímo specializují a zde vám mohou nabídnout například alternativní toner CE285A do tiskárny HP. Tento kvalitní alternativní toner je kompatibilní hned s několika modely tiskáren tohoto výrobce. Tento toner vám nabídne:

  • Vytištění 2000 stran při typickém 5% pokrytí
  • Kvalitu tisku srovnatelnou s originálem

Přitom to vše dostanete za zlomkovou cenu originálního toneru. U spotřebního materiálu do tiskáren se tak rozhodně vyplatí nakupovat alternativy. Kvalita tisku je vysoká, což je patrné i u tohoto toneru, přičemž cena za jednu vytištěnou stranu pro vás ve výsledku bude minimální.

Ideální na každodenní tisk

Pokud tisknete hodně, tak je alternativní toner jasnou volbou. Ušetří vám totiž opravdu mnoho peněz, které by jinak vaše firemní nebo třeba i domácí kancelář na spotřební materiál vydala vcelku zbytečně. Oblíbený pro celou řadu modelů je také laserový toner Q2612A, který vám rovněž nabídne vysokou kvalitu tisku při nízké ceně. Pro každodenní tisk běžných dokumentů jsou tak alternativní tonery vždy volbou rozumu.

Zdroj obrázku:
Andrey_Popov / Shutterstock.com