Střecha je nejdůležitější součást domova. Jak na její renovaci?

19.12.2023

Ani nejmodernější nízkonákladový domov nebude příliš sloužit, pokud jej bude zdobit polorozpadlá střecha. Právě ta slouží jako nejsilnější ochrana proti živlům, změnám počasí, UV záření i dalším zkouškám. Dá se tato koruna renovovat bez toho, abyste utratili celé jmění?

Raději na nic nečekejte

Pokud začínáte pozorovat prvotní potíže, určitě nečekejte. Čím déle necháte střechu poškozenou, tím více budete muset na její opravu vydat. Nemusíme se přitom bavit o kdovíjak vážných problémech. I sebemenší maličkosti dokážou vyvolat katastrofu. Řeč je hlavně o střešních taškách.

Právě ty si zaslouží pravidelně obnovovat nátěr střechy. Nezáleží na tom, jestli jsou z betonu, nebo keramiky. V daném ohledu si vedou dobře třeba řemeslníci z Dachmantechnik.cz. Ti se střechám věnují déle než dvacet let a mají za sebou 68 270 metrů čtverečních natřeného povrchu.

Ti používají průmyslové barvy, které mají čtyřikrát vyšší pevnost než běžně používané vodní hmoty. Stejně tak jsou odolné proti mechu, lišejníkům, korozi, větru, mrazu, vedru i nepříjemnému UV záření.

Desítky let klidu

Takový nátěr vydrží poctivě sloužit klidně až dvacet let, takže se vyhnete neustálému obnovování v průběhu života. Zároveň dopřeje taškám/plechům samočisticí efekt, díky němuž je stačí jen čas od času zbavit pevných nečistot.

Na kolik vlastně vyjdou služby společnosti Dachmantechnik.cz? Budete překvapení, jelikož si tito profesionálové účtují jen 350 Kč za metr čtvereční. Prevence je vždy levnější než případné řešení vážných potíží. Celý proces přitom bude hotový do dvou dní.

Jaké barvy jsou vlastně k dispozici? Na to vám odpoví návštěva webových stránek pod výše vloženými odkazy. V jejich prostředí se zároveň dočtete, jak probíhá kompletní renovace tašek.

komerční sdělení

Image by Bernd Hildebrandt from Pixabay