Tyčinky EYELOLY zcela nahrazují ruce a jsou tak bezpečnou ochranou před zanesením jakéhokoli viru či bakterie do oblasti oka

02.12.2020

Společnost EYELOLY s.r.o. uvedla na trh dva revoluční patentované výrobky. První z nich je určený pro bezdotykovou a velmi bezpečnou aplikaci kontaktních čoček, druhý pak pro denní hygienu očí, tedy odstraňování nečistot, jako jsou mušky, řasy, prach či make-up.

Tyčinky EYELOLY zcela nahrazují ruce a jsou tak bezpečnou ochranou před zanesením jakéhokoli viru či bakterie do oblasti oka a zakoupíte je zejména v lékárnách, očních optikách a na e-shopu www.vladyo.cz.

Aplikovat a vyjímat kontaktní čočky pomocí tyčinek se naučíte velmi snadno z videa na webu www.eyeloly.com. Tyčinky jsou vhodné především pro prvonositele, ženy s dlouhými nehty a muže se silnějšími prsty, pro které je jinak aplikace kontaktních čoček velmi obtížná.

Společnost zahajuje také výrobu tyčinek pro domácí mazlíčky pod značkou PETLOLY. Tyčinky jsou vhodné zejména pro psy a kočky, které například nemají řasy a tedy žádnou ochranu před zanesením nečistot do očí nebo trpí nadměrnou produkcí odpadních produktů oka.

Kontakt:

Lucie Palasová, e-mail: palasova@eyeloly.com

Foto: PROTEXT