Účinný proti odolným nečistotám: Akumulátorový čisticí kartáč UniversalBrush od společnosti Bosch

14.06.2021

Je čas na jarní úklid. Ještě účinnější a důkladnější čištění - to nyní umožňuje čisticí kartáč UniversalBrush od společnosti Bosch.

Akumulátorový čisticí kartáč s rotační hlavou a různými nástavci odstraňuje odolné nečistoty i z těch nejhůře přístupných míst a zároveň je šetrný k povrchům. Úporné ruční drhnutí už je minulostí. Kuchyň, koupelna, gril, židle a další: Kartáč UniversalBrush je šikovný pomocník v domácnosti - v interiéru i exteriéru - a díky němu se povrchy opět lesknou. Malé tornádo se nezastaví, ani když už to ostatní vzdali: Kartáč UniversalBrush rotuje i při silnějším tlaku, a umožňuje tak výkonné čištění.

Různé nástavce - nespočet možností čištění

Akumulátorový čisticí kartáč je vodotěsný a lze jej použít s čisticími prostředky pro čištění za sucha i za mokra. Součástí balení je pět kusů příslušenství: tři nástavce, které lze vyměnit pomocí jednoduchého systému na jedno kliknutí - kartáč, jemný kartáč a držák houbičky - a také abrazivní odolná houbička a neabrazivní houbička z mikrovlákna. Kartáč je vhodný pro čištění silně znečištěných povrchů, jako jsou dlaždice včetně spár znečištěné vodním kamenem, nebo také pro čištění disků automobilů. Malý jemný kartáč usnadňuje odstraňování nečistot z těžko přístupných míst, jako jsou rohy, okolí vodovodních kohoutků nebo okenní a dveřní profily. Různé čisticí houbičky lze použít díky držáku a jednoduše je upevnit pomocí suchého zipu. Hnědá abrazivní odolná podložka spolehlivě odstraňuje obzvláště odolné usazeniny, například na grilovacím roštu, v litinové pánvi nebo v troubě - a bez námahy odstraňuje i malé skvrny od rzi.

S modrou houbičkou z mikrovlákna vyčistíte nerezové hrnce, sklokeramickou desku a dřez včetně armatur stejně rychle a šetrně jako skleněné dveře ve sprše. K dispozici je také zelená kuchyňská houbička a bílá melaminová houbička. Například kuchyňská houbička zbaví dvířka trouby ulpívajících nečistot, zatímco melaminová houbička je správnou volbou pro citlivé povrchy, jako jsou potahy židlí nebo sedadla v autě. Boty, dveře a skleněné povrchy také vyčistí bez problému. Po dokončení práce je možné kartáč UniversalBrush jednoduše krátce očistit pod tekoucí vodou. Nástavce a houbičky jsou samozřejmě opakovaně použitelné a lze je mýt v myčce nádobí do 50°C. A díky kabelu micro USB je tento šikovný pomocník opět rychle připraven k použití.

Pokud chcete okna umýt rychle, bez vrzání a šmouh, můžete použít GlassVac od společnosti Bosch. Akumulátorový čistič oken je oblíbeným pomocníkem v domácnosti díky své jedinečné technologii stírání a kompaktnímu designu, který umožňuje čištění až k okraji.

UniversalBrush je v prodeji od května 2021. Všechny uvedené ceny jsou nezávazné doporučené ceny včetně aktuální DPH.

TZ BOSCH