Uspořádejte večírek, na který budou všichni dlouho vzpomínat

21.11.2023

Rádi byste uspořádali večírek, na který nikdo dlouho nezapomene? Přinášíme vám několik tipů, jak udělat váš večírek jedinečný.

Vyberte vhodné prostory

Při plánování večírku je velmi důležité zvolit vhodné prostory, kde se akce bude odehrávat. Zohlednit byste měli hned několik kritérií.

Zde je několik věcí, nad kterými byste se měli při výběru prostor zamyslet:

  • Při jaké příležitosti se večírek koná?
  • Kolik očekáváte hostů?
  • Potřebujete prostory na sezení? Využijete stoly? Stačí vám barové stolky a židle?
  • Potřebujete prostor pro kapelu?
  • Nabízí prostor ozvučení nebo ho budete muset zařídit po vlastní ose?
  • Je možnost využít místní bar/catering nebo si budete muset obstarat vše sami?

Zvolte vhodný termín

Pokud je to možné, uspořádejte večerní akci v pátek či v sobotu. Lidé se na vaší akci v tyto dny zdrží déle, protože je ve většině případů nečekají následující den pracovní povinnosti. Pokud se poohlížíte po žádaných prostorách, nezapomeňte si rezervovat termín dostatečně dopředu.

Zamluvte fotografa, hudební doprovod, catering a další služby

Fotografové, a hlavně ti nejlepší, bývají často v pátek i v sobotu rezervováni dlouho dopředu. Tak tomu je i s kvalitním hudebním doprovodem nebo cateringem. Pokud je to možné, zamluvte si tyto a další služby co nejdříve. Jen tak se můžete spolehnout na to, že budete moct spolupracovat s profesionály, po kterých toužíte.

Zamyslete se také podrobněji nad programem večera, zda necháte po celou dobu hostům volnou zábavu nebo jim zpestříte večer zajímavým programem.

Téma večírku a dresscode

Aby byl váš večírek nezapomenutelný, pokuste se vymyslet jedinečné téma, do kterého sladíte výzdobu prostor a například i občerstvení. K tématu se také váže volba dresscode. Na spoustu večerních akcí se volí tradiční black tie. V dnešní době se však již nemusíte držet formalit. Nechte hostům volnou ruku a zapojte jejich fantazii v podobě creative black tie. Budete překvapeni, kolik zajímavých modelů na své akci spatříte.

Šaty, kterými opravdu okouzlíte ostatní, vám ušije na zakázku kvalitní krejčová. Objednejte se proto na nezávaznou konzultaci do pražského ateliéru Kaya The Tailor.

komerční sdělení

Image by Pexels from Pixabay