Tipy na originální dekorace, které vás naladí na příjemnou atmosféru vánočních svátků

06.12.2022

Vánoce jsou za dveřmi a pomalu je na čase začít zdobit svá obydlí. Chcete letos vytvořit nádhernou vánoční atmosféru? Pomohou vám ručně vyráběné dekorace od Homedecorhome.cz!

Spoustu krásných vánočních dekorací i věnců k zavěšení či další krásné a ručně vyráběné doplňky pro pohodové vánoční chvíle najdete na e-shopu www.homedecorhome.cz.

Pořiďte si jedinečný věnec a ohromte své hosty

Věnec na dveřích symbolizuje Vánoce a ukazuje vašim hostům, že jsou u vás vřele vítání. Pokud nemáte rádi všednost, zvolte věnec v jiném tvaru nebo ze zajímavých materiálů. Zajímavým tipem pro vás může být například věnec ve tvaru hvězdy, doplněn o vánoční ozdobičky a umělé chvojí s živým efektem.

Pokud svou domácnost ladíte do zlaté barvy, neměl by vám uniknout věnec z látkové hortenzie sypaný zlatými glitry. Hezkým doplňkem se může stát také věnec vyroben z načechraných sušených květů bavlníku.

Originální dekorace vás naladí na příjemnou atmosféru vánočních svátků

Každá žena jistě miluje dekorace, ale ty vánoční mají něco víc do sebe. Když vyzdobíte svůj domov roztomilými ozdobami, najednou se naladíte na tu pravou vánoční notu. Decentní dekorace ve vánočních barvách oživí váš domov a potěší nejedno zvědavé oko.

Co takhle vykouzlit všem hostům dobrou náladu díky bílým vánočním samolepkám na okno, které znázorňují noční město pod peřinou sněhu i s padajícími vločkami? Nebo můžete provonět váš dům příjemnými vůněmi vánočních svíček, například svíčka s vůní perníku, tu musíte mít!

Dekorace pro potěšení i jako dárek

Krásné vánoční dekorace můžete také věnovat jako nápaditý dárek pod stromeček. To ocení zajisté hlavně ženy, které mají rády krásné věci a jsou to hlavně ony, které dekoracemi zútulňují naše domovy. Darujte například vánoční porcelánový hrnek s motivem sněhuláka. Takový dárek jistě potěší, ale i pobaví.

Skvělým i roztomilým doplňkem parapetu se může stát třeba pejsek ve vánoční čapce. Pokud ve svém životě máte osobu, kterou máte rádi a chcete jí to dát najevo, darujte jí sošku pejska s kočičkou, kteří jsou zahaleni šálou a zimními vánočními čepicemi a laskavě se k sobě tulí.

HOME DECOR HOME

E-shop: www.homedecorhome.cz
Tel.: +420 702 095 337
E-mail: info@homedecorhome.cz
Facebook: Home Decor Home
Instagram: homedecorhome_cz

Autor: Andrea Ježková

Zdroj fotografie: www.homedecorhome.cz 

Komerční sdělení