Venušiny kuličky využijete nejen pro sexuální hrátky

27.07.2021

Venušiny kuličky se sice prodávají i jako hračky pro dospělé, nicméně přináší také spoustu zdravotních benefitů. Slouží k napínání a uvolňování svalů pánevního dna. Používají se už po staletí a v podstatě se jedná o malá závaží ve tvaru kuliček, která se vkládají do pochvy, a potom nutí svaly pánevního dna pracovat.

Venušiny kuličky zpočátku budete používat asi jen pár minut denně, ovšem postupně budete intervaly prodlužovat. Nemusíte se ničeho bát, Venušiny kuličky snadno vyjmete, stačí uvolnit svaly. Většina hraček navíc disponuje šňůrkou, respektive očkem pro snadné vyjmutí.

Výhody Venušiných kuliček

Spousta žen začíná dělat Kegelovy cviky, protože zlepšují sexuální život. Čím silnější jsou svaly pánevního dna, tím intenzivnější máte prožitek ze sexu, protože část pánevního dna (konkrétně svaly zvané pubococcygeus) se během orgasmu stahuje. Lepší sex je určitě přínosem, ovšem lékaři zdůrazňují, že to není jen o tom. Venušiny kuličky mohou také pomoci při zotavování z těhotenství. Děti totiž vyvíjí tlak na pánevní dno, což svaly oslabuje. Zlepšíte tak i kontrolu nad močovým měchýřem.

Venušiny kuličky pro začátečníky

Venušiny kuličky se odlišují podle toho, jakou mají hmotnost. Začněte s lehkými, poté přecházejte na těžší a těžší. Silikonové kuličky jsou vodotěsné, hypoalergenní a odolné proti zápachu. Neobsahují ftaláty, BPA, dioxiny a latex. Zajímavou alternativou jsou kovové Venušiny kuličky, které mají však silikonové zakončení pro snadné vyjmutí. V některých případech jsou kuličky dvě, u jiných produktů pouze jedna. Vše záleží na vašich představách a preferencích.

Venušina kulička má spoustu výhod a nabízí je sexshop Sexio.cz, který je považován za nejdiskrétnější e-shop v ČR. Tak neváhejte a objednejte si kuličky ještě dnes.

komerční sdělení

Image by stokpic from Pixabay