Vneste jemnost a hravost do dětského pokojíčku díky pastelovým doplňkům a dekoracím

22.01.2023

Chcete, aby se vaše dítě cítilo ve svém pokojíčku příjemně a chcete mu dopřát stylové prostředí? Sáhněte do doplňcích a dekoracích v pastelových barvách.

Pastelové barvy jsou velmi oblíbené a přinášejí harmonii do každého pokoje. V e-shopu HomeDecorHome.cz na to mysleli, a tak vytvořili kolekci dekorací a doplňků pro ty nejmenší právě v těchto krásných barvách.

Pastelové barvy mají své kouzlo

Světlé, příjemné a hypnotizující pastelové barvy jsou nadčasové a velice oblíbené. Obzvláště v dětském pokojíčku budou působit velmi jemným a klidným dojmem. Pokud vybavíte pokojíček těmito barvami, vaše dítě se v něm bude cítit naprosto skvěle.

Jen si představte pokoj, kde vládnou hlavně tmavé barvy a nejednotné dekorace, cítíte ten pocit z něj? Oproti tomu si představte pokoj plný vlídných světlejších barev a krásných pastelových doplňků. Který pokoj myslíte, že by si spíše vybralo vaše dítě?

Vylaďte pokojík hravými samolepkami

Jednoduché a hravé samolepky v pastelových barvách zútulní pokojíček, a ještě se bude na co dívat. Do holčičího království můžete použít sympatickou samolepku s růžovými puntíky, kdežto do klučičího pokojíku můžete zas nalepit hnědé stromečky různých tvarů. Vyčarujte v holčičím pokojíčku přátelskou atmosféru díky zábavným králíčkům, které si vaše holčička ihned zamiluje.

Doplňky, které si vaše dítě zamiluje

Děti milují zvířátka, a ta jsou proto vhodná jako motivy různých doplňků do dětských pokojíčků. Co takhle pořídit své ratolesti koalí taburet? Světle fialový polštářek se sloníkem, kterému pomáhá létat balónek ve tvaru hvězdičky, tak ten si zamiluje snad každé dítě. A když jsme u těch hvězdiček, podívejte se také na usmívající se hvězdičku. Ta vám zajisté vykouzlí úsměv na tváři.

Dalším zajímavým prvkem je duha. Pověste do pokojíčku barevnou závěsnou duhu s bambulemi, na kterou je radost pohledět. U svých dětí zabodujete určitě také poličkami ve tvaru teepee.

S doplňky z HomeDecorHome.cz se nemůžete trefit vedle

E-shop www.homedecorhome.cz se specializuje na různé doplňky a dekorace. Najdete zde široký výběr ručně vyráběných dekorací, ale také podzimních, vánočních nebo celoročních dekorací či bytových doplňků. Chcete vybavit dětský pokojíček či jinou místnost krásnými dekoracemi? Kontaktujte HomeDecorHome.cz.

Pozn. redakce: Podívejte se na 7 dekorací, které promění váš domov v oázu klidu a pohody.

Home Decor Home

E-shop: www.homedecorhome.cz
Telefon: +420 702 095 337
E-mail: info@homedecorhome.cz
Facebook: Home Decor Home
Instagram: homedecorhome_cz

Komerční sdělení