Vyplatí se pronájem dodávky?

21.12.2022

Většině lidem bohatě postačí normální čtyřdveřový sedan, nicméně alespoň jednou za čas je potřeba odvézt něco velkého a těžké.

V takovém případě obvykle standardní rodinné vozítko nestačí. V lepším případě je možné použít tažný vozík, v tom horším se musí někde sehnat dodávka.

Cena jsou lidové

Hodně lidí v takovýchto situacích hledá instinktivně mezi rodinnými příslušníky, případně kamarády. Dodávky však lidé většinou nevlastní, jelikož jim jsou víceméně k ničemu. Proto je obvykle nakonec nutné obrátit se na autopůjčovnu Van2Go, kde je snadné si pronajmout dodávku v Ostravě, respektive si pronajmout dodávku v Praze.

Největší rozdíly mezi oběma pobočkami spočívají hlavně v zeměpisné šířce a délce. Co se nabídky a vozového parku týče, jsou si obě destinace podobné jako vejce vejci. Na obou místech se může zákazník těšit na komunikativní personál, širokou nabídku různých služeb i velmi dobré ceny.

Každý zájemce o pronájem má samozřejmě možnost zvolit si, jestli chce vůz zapůjčit pouze na několik hodin, dní či dokonce měsíců. Pro jednorázový převoz komody či jiného typu nábytku bude bohatě stačit první možnost.

Výborná zavírací doba

Jaká je ta nejlepší zavírací doba pro zákazníka? No přeci žádná. I v tom je velká výhoda Van2Go oproti konkurenci. Prostě nezavírají.

Každý, koho přepadne potřeba půjčit si dodávku třeba ve tři ráno, se klidně může stavit. Dříve, než tak učiní, je však lepší dát předem vědět. Mnohé procesy se tím pádem značně urychlí a klient po příchodu jen podepíše smlouvu a odjede se zvoleným vozem.

Vozový park

Bez dobrého vozového parku by neobstála žádná půjčovna a ve Van2Go o tom samozřejmě ví. Z toho důvodu se u všech vozů konají pravidelné i nepravidelné servisní prohlídky a v případě přílišného opotřebení se prostě dodávka vymění za nový model. Zákazníci se tudíž nemusí obávat toho, že budou muset jezdit v obstarožních šrotech.

komerční sdělení