Zahřejte se u kamen. Tipy na krbová kamna

13.10.2021

Zahřejte se u kamen. Zatímco tělo kamen vydává příjemné teplo, oheň plápolající za žáruvzdorným sklem a praskající dřevo vytvoří tu správnou atmosféru a dodají pocit domácí pohody.  

Stylová krbová kamna Hecht Fenixe s keramickým obkladem

Krbová kamna s ocelovou konstrukcí a keramickým obkladem mají šamotem vyložené topeniště a litinový rošt, které zvyšují jejich životnost a zároveň kumulují teplo. Topný výkon 9 - 10 kW lze nastavit pomocí regulace přívodu vzduchu. Jsou určena k vytápění a přídavnému vytápění obytných a společenských místností.

K dostání jsou za 6 999 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách Hecht po celé ČR.

Klasická krbová kamna Hecht Flemis

Klasický krb s prosklenými dvířky, kterými vychází ven tepelné záření podobně jako z infračerveného zářiče. Prakticky ihned, jakmile se oheň trochu rozhoří, je dvířky vyzařováno ven tepelné záření, i když se kamna ještě nestačila rozehřát. A pokud se po návratu z podzimního nebo zimního výletu potřebujete rozehřát i zevnitř, není nic jednoduššího než přímo na kamnech připravit horký čaj a nebo třeba svařené víno. Ocelová krbová kamna s dvířky se žáruvzdorným sklem a robustním pláštěm z oceli mají topeniště vyložené šamotem, který zvyšuje životnost kamen a zároveň kumuluje teplo. Kamna mají také litinový rošt. Topný výkon je 7 - 8 kW a lze nastavit pomocí regulace přívodu vzduchu.

K dostání jsou za 4 990 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách Hecht po celé ČR.

TZ ASPEN