Zasílejte zboží v ekologických LDPE obálkách

01.05.2021

Přemýšlíte, v čem odesílat zboží z vašeho elektronického obchodu? Jedním z řešení jsou plastové obálky pro e-shopy, které jsou ideálním obalovým materiálem, pokud odesíláte například oblečení nebo jiné měkké zboží, tiskoviny či knihy.

Co jsou to plastové obálky pro e-shopy a jaké mají výhody?

Plastové obálky pro e-shopy jsou lehké ochranné poštovní obálky vyrobené z odolné polyetylenové fólie odolné proti vlhkosti. Tyto plastové obálky jsou tenké, lehké a odolné proti povětrnostním vlivům, takže vaše zboží dorazí ke dveřím vašich zákazníků v perfektním stavu. Můžete je mít v mnoha různých velikostech a tvarech a mohou být opatřeny oboustranným plnobarevným potiskem, který nezaměnitelně identifikuje vaši firmu. Plastové obálky jsou pevné a pružné a dokáží ochránit přepravované zboží před nenechavci. Jakmile je totiž jednou uzavřete, není možné je znovu otevřít bez poškození. Polyetylenový neboli LDPE obal je navíc neprůhledný, takže umožňuje i zasílání diskrétních produktů.

Plastové obálky s potiskem

Vaše plastové obálky ovšem nemusejí být jen bílé či černé. Pokud se rozhodnete pořídit si je u reklamní agentury Bluearrow.cz, můžete získat obálky oboustranně potištěné pomocí moderního flexotisku, který umožnuje tvorbu unikátního designu, který vaše zásilky vizuálně odliší od konkurence. U Bluearrow.cz si můžete vybrat z mnoha různých typů plastových obálek, vyrobených kromě běžného a recyklovaného polyetylenu i ze speciálních fólií, jako je Flexoseal nebo Triolen.

Ekologické LDPE obálky

Pokud chcete dát svým zákazníkům najevo, že vám záleží na ochraně přírodního prostředí a snižování množství plastového odpadu, jsou ekologické LDPE obálky ideálním příkladem. Jsou totiž vyrobeny z recyklovaného polyetylenu, reLDPE, který tak může být opakovaně využit.

komerční sdělení

Fotka od anncapictures z Pixabay